Fly Goku: Super adventurer Fly Goku: Super adventurer

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Goku ile gökyüzünde uçun ve bütün engelleri aşın!

Versiyonu: 1.0
Yapimcisi: Ralax Games

Fly Goku: Super adventurer
Fly Goku: Super adventurer
Fly Goku: Super adventurer


Sinek Goku: Süper maceracı, uçuş sırasında Goku gerçekten eğlenceli çeviklik kontrol ederek eğlenmek için sizi davet eden gök-2D platform tabanlı.
Asıl amacı çok basit: en çok paraları toplamak ve bu noktada mümkün olduğu kadar tırmanacaktır. Ancak, ileriye doğru hareket sizi rahatsız edebilecek sorunlar en tuhaf refleksleri yeterince keskin değilse, asla gökyüzünde olmak çok kolay bir iştir.
Goku sinek: Süper maceracı oyun oynamak da oldukça kolaydır: tüm gökyüzüne yükselir Goku ve kendi verir ve kendi rotasını kontrol etmek için uçmak yapmak zorunda. Yol boyunca, anahtar aniden geçişler arasında görünen engellerden kurtulmak için yapmak gerekir. Her şey olabilir engelleri; sabit veya hareket eden platformlardan yapılan dişli, bomba gibi. Her şey boşa sana dokunmak yapılması gerekiyor.
Goku: Süper maceracı, gerçekten güzel estetik, basit ama tamamen bağımlılık yapıcı bir oyun olmasının yanı sıra. sinek Her yere ortaya çıktı bu çok fazla reklam var bu karakter öldüğünde oyun hakkında tek sorun.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!