Flight Simulator HD 2016 Flight Simulator HD 2016

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Kokpitte olduğunuz tam özellikli bir uçuş simülatörü!

Versiyonu: 1.0
Yapimcisi: DefaultCompany

Flight Simulator HD 2016
Flight Simulator HD 2016
Flight Simulator HD 2016


Dünyanın en iyi profesyonel pilotlar olanlar değil mi? Biz insanlar kanatsız doğarız, ve sonuç olarak biz vücudumuzun kullanabiliriz; yok, havada asılı kalabilir veya filtrelenmiş bile. Ama Wright kardeşler bizi sonsuza dek tüm zamanların en iyi icatlarından biri için değiştirecek kişi Seyahat yolu hediye edildi. 17 Aralık 1903 tarihinde Wilbur ve Orville Wright ilk başarılı planör ile ilk motorlu uçağı icat etti. Yenilikçi ruhları, parlak fikirler, hayal gücü, azim ve yaratıcılık, gökyüzü bugün ABD genelinde sayesinde, on yıl önce, bir asır ve daha yeni yerler görüyoruz, kısa bir süre içinde götüren dev mekanik bir kuş hayal bile edemiyoruz. Bunlardan biri gökyüzünde kendi uçak uçmak, bir yargıç olmak harika olmaz mıydı?
21 şimdi. ticari uçuşlar teklifin kaptan köşkünde oturan en yakın deneyimi bulunan çekirdeğin uçuş güvertesinde ya da yüzyıl gerçek uygulamalar Inupiak 3D Uçuş getiriyor. Şahit olacaksınız düğmeleri ve anahtarları içeren her tür için bu gibi çok ayrıntılı bir yapı. Severler, fanlar ve hava limanı uçakla başka bir adadan diğerine veya uçuş bu oyun denetimleri yönlendirirken iyi kullanmak isteyen tüm hayranları için tasarlanmıştır. Oyun yüksek derecede anlayış ve yetenek için gerçekçi bir his vermek için çalışıyor; kes hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Size gerçekçi 3D çevre gerçekçi kontroller ile bir uçak havaalanına mükemmel bir ortam olacak. Oyunun en iyi bölümü, bu ortamda görsel içeriğe sahip oyunların aksine, tamamen ücretsiz. Cihazınızın dokunmatik ekranı ile uçağın komutasını almak mümkün olacak; ilk kez uçuş, olanlar için, bu güzel bir başlangıç olacak. Sadece uçağın düşmesi emin olun: Eğer bir uçak kazasında Eğer, oyun biter. En yüksek puanları bu şekilde, bir pilot ne kadar iyi olduğunu test edebilirsiniz almaya çalışın. Son zamanlarda harika bir uçuş deneyimi ile geliştirilmiş ve en iyi uçuş 3D oyunu uçuş pilot olan 2016 ınupiak Inupiak. Gökyüzünde çemberin içinden gitmek zorunda kalacaksın: sabit ve harika bir uçuş deneyimi olacak.
oyun arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmak için! Git ve uç! TAMAMEN ÜCRETSİZ! Özellikler:
-Gerçekçi 3D atmosfer ve Ortam Kaliteli klasik Hava Limanı.
-büyük 3D grafik, serin animasyonlar ve gerçekten Ustaca-çok farklı, heyecan verici ve zorlu düzeyleri oyun İlginç-enerji dolu hem kolay hem de müthiş güçlü çalabilme-Üstün ve tamamen doğru ve gerçekçi sürüş simülatörü kokpit kontrolü
-kolay ve ücretsiz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!