Five Nights at Freddy's 4 Five Nights at Freddy's 4

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Korkunç sagadaki son bölüm!

Versiyonu: 1.0
Yapimcisi: Scott Cawthon

Five Nights at Freddy's 4
Five Nights at Freddy's 4
Five Nights at Freddy's 4


İlk Windows üzerinde Android 2014 yılında çıktı ve o zamandan beri insanları korkutan Freddy 4 5 gece, oyun inanılmaz derecede popüler olan destan korkunç dördüncü ve son bölümü. O zamandan beri, bir yıldan az, Freddy beş gece korku sembolü haline gelmiştir.
Bu sefer güvenlik kameraları, bir pizzacıda ya da benzeri bir şey ile, devriyeye gerek yok. Bunun yerine, gölgeler etrafında her karanlık köşede ve onu gece yarısı avlayan korkunç yaratıklar, kendini savunmak zorunda kalan genç bir adam kontrol.
Freddy Oyunu 4 kurgu önceki bölümlerde de beş gece çok benzer. Yatak odasında kapıları herhangi birine açabilirsin tuşu basılı tutarak hareket edilebilir. Ayrıca, kısa bir süre için herhangi bir alanı aydınlatmak için feneri kullanabilirsiniz.
Hoparlör sesi değiştirmek için oynarken olması gereken en önemli şey yaptı. Neden? Saldırıları tahmin etmek için düşmanının çünkü, bana nefes duymak gerekir. Ayrıca, Eğer seni yakalarlarsa, daha yüksek ses alırsın.
Daha akılda kalıcı daha seni korkutacak bir korku oyunu olabilir Freddy birkaç kez de 4 Beş Gece. Grafikler geliştirildi ve üçüncü oyuna göre çok daha iyi bir deneyim sunuyor.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!