Five Nights at Freddy's 4 Demo Five Nights at Freddy's 4 Demo

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Güvende olduğunuzu mu sanıyorsunuz? Tekrar düşünün!

Versiyonu: 1.1
Yapimcisi: Scott Cawthon

Five Nights at Freddy's 4 Demo
Five Nights at Freddy's 4 Demo
Five Nights at Freddy's 4 Demo


Bugünün en başarılı işlere Freddy korku bir anda 4 5 gece Android için demo, deneme sürümü sunuyoruz. (2014-2015) bir yıl içinde verilen oyun dört, bu kesinlikle nihai başarı türüdür.
Bu sürümde oyuncular bir pizza restoranın güvenlik kameralarını kontrol etmek değildir. Eylem için bu kez çok daha yakın. Gece olunca odada tek başına olan genç bir adamı oynamak. Gölgeler ve karanlık köşeleri takip eden korkunç yaratıklara karşı kendinizi korumak için deneyin.
Freddy 4 oyun Beş Gece sisteminin önceki sürümleri çok benzer. Yatak odasında yatak ve açık kapıya doğru harekete tıklayarak ekran kilidi. Ayrıca, biraz odayı aydınlatmak için aydınlatıcı herhangi bir bölümünü kullanabilirsiniz.
Bu oyunda ses çok önemli bir unsur. Aslında, kulaklık ile oynamak gerekir. Neden? Düşman saldırılarına karşı kendilerini korumak için nefesini duymak gerekir çünkü. Ayrıca, Eğer seni öldürürlerse, kulaklık takmak ya da çok yüksek sesle çok daha iyi olacak dehşete oldu ortaya.
Gerçek anlamda Freddy 4 Beş Gece korkunç bir korku oyunu dikkat çekiyor. Ayrıca, oyun grafikleri geliştirilmiş, daha korkutucu bir deneyim haline.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!