Five Nights at Freddys 3 Demo Five Nights at Freddys 3 Demo

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Freddy'nin robotları tekrar geri geldi!

Versiyonu: 1.07
Yapimcisi: Scott Cawthon

Five Nights at Freddys 3 Demo
Five Nights at Freddys 3 Demo
Five Nights at Freddys 3 Demo


Freddy 3 demo 5 nights at Freddys pizzeria küçük robotlar yiyen çocuklar da yeniden eğlendiriyor-iş teklifi kabul ettiğiniz birinci şahıs korku oyunu yarattı. Bu sefer hikaye artık olanları panosu gelecekte Freddy Fazbear pizza önümüzdeki 30 yıl olduğunu, sadece dedikodu.
Gece, Freddy ve arkadaşları boyunca iş güvenlik kameralarını izleyin. Bütçe kısıtlamaları nedeniyle, her gece eğer Freddy ve arkadaşları kullanabileceğiniz elektrik belirli bir miktar varsa, bu miktar her zamankinden daha çok sayıda ve daha agresif insafına olacak biterse.
Serinin önceki iki oyun insanların Freddys 3 demo komutana beş gece oldukça benzer. İstediğiniz kadar güvenlik kameraları değiştirebilirsiniz, ama bu yavaş yavaş elektrik tüketmek neden olur. Havalandırmanın içinde kamerayı kontrol edebilirsiniz, ama bu sefer gerçekten zahmetli.
Yaygın olmayan bir iddia ile bir oyun Freddys 3 demo 5 gece, ama bu hala sizi korkutmak için yeterlidir. Oyunun sadece ilk bu ücretsiz sürümü bir gece geçirebilirsiniz. Tam sürüm ne bir tat almak benim için yeterli yine de.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!