FIFA World FIFA World

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

FIFA 14'ün ücretsiz, çevrim içi versiyonu!

Versiyonu: Beta
Yapimcisi: EA Sports

FIFA World
FIFA World
FIFA World


FIFA Dünya para ile eğlenmek için izin verir olmadan FIFA 14 Ultimate Team oyun modu kendi evinizin rahatlığında ve tamamen ücretsiz bir sürümüdür.
FIFA Dünya oyuncu isimleri, amblemleri ve formaları aynı zamanda kendi takımlarını seçmek zorunda. Tüm bu tamamlandığında, Ultimate Team kurallarına göre oyunu oynayabilirsiniz, bu da oyuncu kartları kullanarak oynayabilirsiniz.
Zarfın takım, oyuncular futbol kartı oluşturmak için seçin. Bronz, Gümüş ya da altın zarf almak, tabii ki, bunu yapmak için para olması gerekir. Bu kendi paranla kendini bozuklukları olup oyun kazanmak satın almak istiyorsanız. Aslında, bu çok daha eğlenceli.
FIFA Dünya oyuncu oyun sırasında fantastik bir deneyim yaşıyor. 14 FIFA mekanik özellikleri kadar gelişmiş değil, ama yine de uzun paslar atmak ve hareket topu futbol oyunu ve çok daha çekici bir kopyasıdır durdurabilirsiniz.
FIFA 14 FIFA Dünya büyük bir oyun deneyimi sunuyor ve bu deneyimi tamamen ücretsiz olan orijinal çok yakın. Buna ek olarak, orijinal oyun modları bulunan tüm arasında, Ultimate Team muhtemelen en bağımlılık biridir.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!