FIFA 14 FIFA 14

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazındaki futbol oyunlarının kralı!

Versiyonu: 1.3.6
Yapimcisi: EA Swiss Sarl

FIFA 14
FIFA 14
FIFA 14


FIFA 14 Ultimate Team, şimdi daha fazla Android cihazlar, tarihinin en başarılı ve popüler futbol oyununun en son versiyonu bulunan öneminden dolayı.
Tamamen dokunmatik ekran için uyarlanmış ve 11 favori takım, oyuncu pas oynadı aynı zamanda, ben bir oyun almak ve ortasında çalmak. Ama bu özellikleri 14 FIFA yalnızca bir bölümünü oluşturur.
Sıradan oyunların aksine, kendi ekibini oluşturmak son Takım. Ünlü FIFA Fikstür sistem burada rüya takım oyuncusu sayesinde, satış veya değiştirerek oluşturabilirsiniz alıyor. Ayrıca, stil, takım ruhu, eğitim programları oynamak istiyor, ve bir çanta gibi ayrıntıları bile takımını ayarlayın.
Her zamanki gibi, FIFA 14 30 gerçek Ligler, 600’den fazla takım ve 16.000’den fazla oyuncu gerçek isimleri. Android cihazınızda Bundesliga gibi Premier Lig, Şampiyonlar Ligi ve lig.
Tüm bunların sırasını ve sosyal deneyimi online futbol oyunu arayanlar için olasılıkları ile tam 14 oyun FIFA. Taşıyabilirsiniz en yüksek seviyeye arkadaşları ve ekibi meydan okuyabilir.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!