EvilBane EvilBane

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Cernoth'un üstüne kara bir bulut çöktü!

Versiyonu: 2.1.2
Yapimcisi: nexusgames

EvilBane
EvilBane
EvilBane


EvilBane: şeytan ve ordusu yükselişi Raven oyuncular üçüncü şahıs aksiyon rol yapma oyunu üç farklı karanlık son söylediği hayal dünyasında kahraman kontrol eden şeytan ile mücadele.
Düğmeleri ekranın sağ tarafına saldırmak için özel yeteneği ile kahraman taşımak gibi solda bu tür Kontrol Sistemi oyunlarda tipik olarak Kuzgunlar EvilBane: artış: sanal bir denetleyici. Kahramanın ‘kendi kendine savaş veren ekranın alt köşesindeki en yakın düşmana saldırır-anahtar bulacaksınız.
EvilBane oyun tüm son cernoth hikaye modunda farklı görevleri: Kuzgun arsa yükselişi takip etmemizi sağlar. Lucifer bile strateji öğrenmek ve onu durdurmak denemek gerekir, bu görevleri yerine getirirken kaba kuvvet kullanarak planlıyor. Tabii ki, takımı yönetmesi için lojistik becerilerini kullanmak zorunda tüm karakter arasında bir görev kullanarak oyunda farklı silah ve zırh binlerce.
Oyun Raven mükemmel aksiyon ve rol yapma EvilBane: yükselişi. Düşmanlar, silahlar ve görevler geniş bir yelpazede iyi bir grafik, dostum.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!