Escape game 50 rooms 2 Escape game 50 rooms 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Elli odadan yolunuzu bulup çıkabilir misiniz?!

Versiyonu: 10
Yapimcisi: BusColdApp

Escape game 50 rooms 2
Escape game 50 rooms 2
Escape game 50 rooms 2


Eğer yeteneklerinizi test etmek istiyorsanız ve ne kadar ileri gidebileceğini göstermek gerekir inanılmaz mantık oyun gizemli konak kaçış oyunları, Kaçış Oyunu 2 50 oda seni seviyor.
Oyun planının bir devamı olan aynı adı, oyun, oyun, ilk oyun olarak aynıdır. Tek bir bakış açısı elde etmek için gereken her şeyi bulmak gerekir Odadas. Hepsi bu. Ne kadar kolay bir yol bulmak için, göründüğünden çok daha zor olduğunu düşünüyorum bile.
Her odada taşımak için karşınıza çıkan engellere rağmen bir şey saklayabileceğini düşünüyorsun şüpheli herhangi bir nesneye dokunun gerekir. Ve uygun bir zamanda ve yerde gerekli olan bütün araçları ve nesneleri toplamak. Bazı nesneler bir araya getirilebilir ve odayı terk etmek için gerekli olacaktır. Diğer taraftan, zaman zaman, bu araçlar olmadan çözmek gerekir ve doğru cevabı bulmak tahmin ettiğinizden daha uzun sürebilir bulmacalar ile karşılaşacaksınız.
Bir sonraki odaya kapıyı açıp odaya daha karmaşık sorunlar devam edebilirsiniz hiçbir şey göründüğü gibi değildir, çünkü seni bekliyor olacak sonuçta oda vardı. 50 oda 50 Oda Kaçış Oyunu 2 İndir yetenek teste ve bir konakta mantık tutun.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!