EaseUS Todo Backup Home EaseUS Todo Backup Home

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

EaseUS Todo Backup Free uygulamasının ev versiyonu!

Versiyonu: 9.0
Yapimcisi: Yiwo Tech Ltd

EaseUS Todo Backup Home
EaseUS Todo Backup Home
EaseUS Todo Backup Home


Rahatlık Todo Backup Rahatlık ev sürümü ev bilgisayarında en önemli belgelerinizi dosyalarınızı güvenli hızlı ve rahat bir kopyasını oluşturmak için olanak sağlayan tam bir araçtır kurtarmaya gelince bir felaket olan Yedekleme Ücretsiz bir Uygulama Yapılacak.
Program çok basit bir Ara yüzü, tüm hizmetlerin ve farklı sekmeler, sadece tek bir tıklama ile her ayrılmıştır, erişebilirsiniz. Program gerçekten tek bir tıklama herhangi bir aile üyesi sorunsuz tüm hizmetlere erişebilirsiniz.
Örneğin, çizgi ile ilk sekme, dosyaların kopyalarını oluşturmak ve güvenli disk onları ve başka bir sabit disk veya boot disk veya veri kopyalamak başlayabilir yok kaydedebilirsiniz.
Program kayıtlarınızı yönetmek ve kalan sekmeler güncelleme imkanı verir. İlk olarak, sürekli koruyorsun tam olarak hangi öğeleri görmek için fırsat verir, ve ikinci yazılımınızı güncel tutmanızı sağlar.
Sabit disk Rahatlık içeriğini kopyalar Yedekleme Yapılacak güvenli Ev yapmak isteyen kullanıcılar için çok kullanışlı bir uygulamadır. Uygulama sayesinde, en önemli dosyalarınız her zaman güvende olur.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!