Dream League Soccer 2019 Dream League Soccer 2019

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Şimdi en iyi futbol takımını bir araya getirme zamanı!

Versiyonu: 6.02
Yapimcisi: First Touch

Dream League Soccer 2019
Dream League Soccer 2019
Dream League Soccer 2019


Avrupa rüya Ligi Futbol Oyun sırasında alt takımını zafere taşımak için mütevazi başlangıçlar ile fantezi Ligi başlamadan birkaç takım bir futbol oyunu yarıştığı.
Ekipman tasarımı oyuna başladığınızda, takım adı ve Kaptan seçmeniz gerekir. Tüm bunları tamamladıktan ve sıradan takımlara karşı bir ligde başlamak için aşılması gereken daha fazla kazanmak için daha fazla hak iddia ettiğinde, oynamaya başlayabilirsiniz.
Macera sırasında, farklı açılardan takım yönetebilirsiniz: Stadyum geliştirmek, yeni stratejiler denemek, sıra oyun durumunu kontrol etmek için sözleşmeler yapmak. Tüm oyunun seyrini etkiler.
Oyun simülatörü girdiğinde ama gerçek eğlence başlıyor. Sadece üç düğme var: kurgudan çok daha fazla zevk almak gerekir ortasından vurmak olacak pas atma ve tekme topu harika bir oyun. Sahada pas yapabilen defans yapabilir tüm bu seçenekler, alabilir gole topu yerleştirebilirsiniz. Kısacası, bu üç anahtar ile futbol oynayabilirsiniz.
Dream League Soccer Android için geliştirilmiş harika bir futbol oyunu. Kurgu eğlenceli bir oyun, iyi grafik ve sayısız ünlü takımlar ve oyuncular var.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!