Draw in One Touch Draw in One Touch

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Ekrandan parmağınızı kaldırmadan tüm noktaları birleştirin!

Versiyonu: 1.4.3
Yapimcisi: Vanya Logic Solution

Draw in One Touch
Draw in One Touch


Tek dokunuşla çizim oyun çizmek için çalıştığınız beceri bir dizi. Diğer bir deyişle, çizim başlangıç noktası, ekrandan parmağınızı kaldırmadan şekli tüm profil doldurmak gerekiyor.
Oyun basit gibi görünse de, bir temas içinde beraberlik tamamlamak için de biraz karmaşık bir iştir. Her köşe Şeklini büyük bir nokta ile işaretlenir, bu yüzden hepsini geçmesi gerekir bir çizgi çizmek gerekir. Bu temel bilgileri bildiğiniz zaman, istediğiniz yerde başlayabilirsiniz ve sana en doğru yolu takip edebilirsiniz. Tüm renksiz şekli tamamlamak için tek bir satır bile bırakabilirsiniz.
Ayrıca, beraberlik içinde tek bir dokunuşla farklı şekillerde şekiller karmaşıklığına bağlı olarak çözülebilir. Bazı durumlarda, kırmızı çizgileri görebilirsiniz. Bu iki kez aynı çizgi geçmek, bu nedenle avantajlarından en iyi şekilde taşır düşünmelisiniz anlamına gelir.
Başarıyla daha basit şekilleri tamamladıktan sonra, daha karmaşık öğeleri bulmaya başlayacaksınız. One touch draw uygulamasında zaman sınırlaması yoktur, ama kendi rekorunu kırmak yardımcı olmak için, ekranın üst kısmında zamanlayıcı görebilirsiniz. Gibi Test mantığı becerilerinizi ve bulmaca çözmek.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!