Design Home Design Home

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Evlerle oynayın ve dekore edin!

Versiyonu: 1.18.01
Yapimcisi: Crowdstar Inc

Design Home
Design Home
Design Home


Dekore edilecek ev Tasarım, dekoratif bir mobilya parçası kullanarak, ana hedefleri yüzlerce, ve evler amaçlı bir video oyunu. Evi bitirdikten sonra, bitmiş sizin eseriniz kaydedebilirsiniz, ve diğer oyuncuları değerlendirmek ve değerlendirmek. Eğlenceli kısmı, diğer oyuncuların çalışma oranı değerlendirilecektir.
Çok kolay evde ev tasarımı süslemek için. Bu noktada, balon göreceksiniz (genellikle oturma odası ya da Yatak Odası) odalar bir dizi bulunduğu yerleştirilmesi için gereksinim duyduğunuz mobilya türünü gösteren. Eğer bu kabarcıklar tek bir dokunuşla, mobilya geniş bir yelpazede seçim yapabilirsiniz. Bazı kabarcıklar işi bitirmek için dekorasyon için gerekli olduğunu hatırlamak için en önemli şey, ama tamamen isteğe bağlıdır. Ve unutmayın, bazen daha az.
Tasarım, ev tasarım meraklıları gerçekten tamamen benzersiz bir oyun keyfine varacaksınız. Bir oda dekorasyon çok eğlendik, dekorasyon gerçekten de eğlenceli diğerlerinin puanı. Kendi ev dekorasyon için fikir edinmek için en iyi parçasıdır!

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!