Day R Day R

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Fallout tarzı kıyamet sonrası bir RPG!

Versiyonu: 1.607
Yapimcisi: tltGame

Day R
Day R
Day R


Bir dünyada hayatta kalmak için gereken apokaliptik klasik RPG R-Gün sonrası. Karakterinizin rüya, bazı nedenlerden dolayı, Ukrayna diğer tarafında ailesiyle birlikte onlara vahşi bir ortamda ulaşmak için tekrar bir araya gelir, çok daha fazla seyahat gerekir.
R Gün taşımak kolay değil. Karakter açlık, susuzluk, uyku ve radyoaktivite sürekli tetikte olmak gerekir özellikleri vardır. Susuzluk seviyesi çok yüksek, eğer bir karakter ölmeye başlar. Diğer özellikleri ile aynı şey.
Buna ek olarak, karakter yavaş yavaş gelişir ki bazı beceriler keşif, savaş gibi. İlk başta, bir fare ile bir karşılaşma hayatta olmaz, ama seviye arttıkça daha büyük bir tehdide karşı mücadele etmek mümkün olacak.
Çok benzer bir ortak özelliği, daha fazla harita keşfetmek için Göster Gününü Gün R R serpinti keşfedin. Tabii ki, hareket, yorgunluk, açlık ve susuzluktan rezerv hızla karşı tüketir. Ve eğer hasarlı bölgelere yakın olursan, radyoaktivite yükselecek.
R Gün, geleneksel tarzda bir RPG. Son derece zor ve bazen sinir bozucu olabilir. Buna rağmen, ilginç ve eğlenceli bir oyun.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!