Dauntless Pilot Flight Sim Dauntless Pilot Flight Sim

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Telefonda İkinci Dünya Savaşı hava indirme muharebesini deneyimleyin!

Versiyonu: 1.0726
Yapimcisi: Horten Aerospace

Dauntless Pilot Flight Sim
Dauntless Pilot Flight Sim


Pilot uçuş sim Dauntless, İkinci Dünya Savaşı savaş sırasında meydana gelen en uç hava harika bir oyun deneyimi olsun. Onu ilgilendiren oyunlar ve havacılık büyük bir hayranı iseniz, o zaman bu uygulama sizin için mükemmel.
2 Korkusuz pilot uçuş sim. Dünya Savaşı’na katılan çeşitli uçaklar yönetmek için şansına sahip olacak. Ayrıntı için bu oyunda inanılmaz ilgi gösteren, bu nedenle uçakların özellikleri tüm temel özellikleri, vb. hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu yüzden arkadaşlarınızı seçerken savaşında çok daha kolay.
Her turda, önce zaman biterse sizi yenmek gerekir düşman belirli sayıda, belirli bir sayı ya da hedef almalıdır. Pervane ve ateş gerekir düşman uçak kontrolleri yanı sıra fikri yönünü kontrol etmek için kullanabilirsiniz, bunu yapmak için ekranda belirir. İkincisi her zaman gösterilir, böylece kendi görüntü kaybetmezsiniz. Ekranın üst kısmında uçağın irtifa, kalan cephane ve kalan süreyi görebilirsiniz.
Kısa, Korkusuz Pilot uçuş sim, bir savaş pilotu, eylem yerine oyuna gösterir şekilde kendinizi dolu, harika grafikler ve inanılmaz dikkat koyabilirsiniz. Kalite sürprizin tadını bir deneyin!

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!