Damla Memory Game Damla Memory Game

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Bu eğlenceli oyunla hafızanızı geliştirin!

Versiyonu: 1.10
Yapimcisi: SoftNB

Damla Memory Game
Damla Memory Game
Damla Memory Game


Damla hafıza oyunu, eğer beyin eğlenceli hafıza oyunu korumaya yardımcı olacak daha fazla bilgi istiyorsanız günlük olarak birkaç dakika harcamak. Genel olarak bu uygulama motor becerilerini ve hafıza geliştirmek, özellikle küçük çocuklar ve yaşlılar hedefleri için yardımcı olmak için.
Aynı oyun planı payı geleneksel kart oyunları bırakmak daha kolaydır çünkü hafıza oyunu oynamak. Her 2×4, 3x 4, 5×4 panel ve 6×4 kartı ve daha fazla boşluk oluşur. Görev kartları topluyorum ve kaybolmalar için panodan bir anda iki kartları maç. Seviye geçmek için, tüm tahta temizlemek böylece bir sonraki mücadele için taşıyabilirsiniz gerekir.
Bu eğlenceli oyunda 13 farklı kategori bulunmaktadır ve her oyun farklı zorluk düzeyi tam bir hafıza oyunu keyfini ne olursa olsun Bırakma bulacaksınız.
Ayrıca, eğer gerçekten Normal modda çalıştıracak iyice hafıza oyunu konsantre, beyin ve yeteneğinizi düşürdün bellek yeteneğini test etmek istiyorsanız ya da deli modunda oynarken zevk sağlar. 300’den fazla kartları ile 60 resimler bu eşleştirme oyunu oynamak ve zevk ve eğlenceli bir şekilde hafıza tren.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!