Cross Words Cross Words

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Farklı bir özellikle yeni bir kelime arama!

Versiyonu: 1.1.2z
Yapimcisi: Saleem Brothers

Cross Words
Cross Words
Cross Words


Orijinal kelime bulmacalar, çapraz kelime çözmek için mükemmel bir uygulamadır. Eğer en klasik aktivitelerden biri ile eğlenceli bir vakit geçirmek istiyorsanız, o zaman bu sizin için mükemmel bir uygulamadır.
Eğer nerede ve ne zaman isterseniz kelimelerle çapraz sözcük bulmaca çözmek. Renk ve kişilik ön plana çıkan bir uygulama gibi geliyor; hiç bu bulmaca önce bu klasik stil için benzersiz bir dokunuş katıyor. 13 seviyeleri toplam vardır, bu yüzden işe almak ve onları yenmek için deneyin!
Orijinal oyun konsepti ile kelime içinde fazla harf bulabileceğiniz oyunun kurgu, çok benzer, ama farklıdır: bu kelimeler sadece yatay ve dikey ama 90 derecelik bir açıyla döndürülmüş bu yüzden dikkatli olmak zorunda. Arama sözcükleri bir liste bulamazsınız, bu nedenle, dikkatli bakmak ve sezgilerinizi kullanmak gerekir.
Zorlandığınız eğer ipuçları birini kullanabilirsiniz çünkü merak etmeyin. İki kere kazanacaksınız bir seviye geçmek ve bir kelimenin harfleri ortaya çıkaracaktır.
Kısa, Çapraz bir Deyişle, 90 derece döndürerek bir klasik yeniden keşfetmek ilginç bir uygulamadır. Deneyin ve daha önce hiç bir anahtar kelime arama yapın.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!