Crisis Action FPS eSports Crisis Action FPS eSports

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Androidde olağanüstü bir multiplayer FPS!

Versiyonu: 1.9
Yapimcisi: hero games

Crisis Action FPS eSports
Crisis Action FPS eSports
Crisis Action FPS eSports


Kriz eylem spor veya FPS aynı takımda diğer oyuncular ile bir ‘ölüm maçı’ oynamak çok oyunculu birinci şahıs nişancı dönük olarak online. Dokunmatik ekran kontrolleri ve birçok özelleştirme seçenekleri kullanılabilir, mükemmel bir şekilde adapte.
Eğer Counter Strike oynayan varsa bu oyun arasında bazı benzerlikler bulabilirsiniz. Aslında, DE_DUST gibi haritalar bile vardır. Görev tek farkı hedefi yerine bir bomba yerleştirerek, sadece düşmanları öldürmek.
Bir göreve başlamadan önce Silahlarınızı seçebilirsiniz. Önceden küçük bir makineli tüfek olarak tanımlanan, bir tabanca ve bir bıçak ile başlar. Keskin nişancı tüfekleri, suikast, Tüfekler, pompalı Tüfekler, vb. silah satın alabilirsiniz. Hatta AK-47 ve AWP keskin nişancı gibi kullanabilirsiniz klasik Counter Strike silah olarak tüfek.
Herhangi bir nedenle, eğer eylem tek oyuncu seçeneği FPS daha pek çok eğlenceli bağlantısı, Kriz internet yoksa. Bu modda, bilgisayara karşı istenilen ayarda mücadele edebilirsiniz.
Öncelikle mükemmel bir multiplayer-person shooter oyunu ile ayar kriz Eylem Spor FPS, mükemmel grafikler, mükemmel dokunmatik ekranlar bir oyun planı için, ve çok sayıda bir özelleştirme.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!