Counter-Strike Counter-Strike

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Şimdiye kadar gelmiş geçmiş en iyi Counter Strike versiyonu!

Versiyonu: 1.6
Yapimcisi: CSwarzone

Counter-Strike
Counter-Strike
Counter-Strike


Counter-Strike tarihinin en popüler online oyun Takımı. Son on yıl boyunca oyuncuların fare kullanma becerilerini göstermek nerede bir, En İyi Senaryo, En İyi ve en eğlenceli oyun, en iyi yer hala.
Counter-Strike iki takım gerçekleştirmek amacıyla bir dizi karşı karşıya olduğu bir oyun. Bu terör ekipleri ayrılır iki takım, teröristler ve anti-birbirinize karşı bomba veya aktivasyon yeri için mücadele edecek karışıklık, ya da sırasıyla Rehinelerin ellerini tutun ve onları serbest bırakın.
Her turda önce, her takım malzeme almak için birkaç saniye var. Malzemeler için bile tercih edebilirsiniz farklı silah, çelik yelek, el bombası ve bomba imha bile. Parayla bunların hepsi alınmadan önceki turda kazandı.
Bu oyun Savaş tarafından dağıtılan CS_Assault, DE_Dust, CS_Mansion, DE_Aztec efsanevi satıcıları gibi oyun modları içerir. Ayrıca, oyun 300 megabayt daha az yer kaplar ve oynayacak, tüm kurmak ve ilerlemek için yapmanız gereken.
(LAN) bir yerel alan bağlantısı ile online oyun veya ancak modern oyunlarda çok sık karşı-her zaman () Grev. Ayrıca, bu tür Hamachi gibi diğer uygulamalar için mükemmel, Yerel ağ Bağlantısı kullanabilirsiniz.
Karşı olmasına rağmen, onu mevcut oyunlar yaşına, hala en iyi Strike 1.6. Tek oyuncu modu ‘robot’ arkadaşlarınıza karşı oynamak için biraz sıkıcı olabilir, ama ya oyun oynamaya başladığında online, ne kadar da eğlenceli göreceksiniz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!