Cleaning Fun Cleaning Fun

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Ev işleri aslında eğlenceli olabilir!

Versiyonu: 8.24.10.00
Yapimcisi: BabyBus

Cleaning Fun
Cleaning Fun
Cleaning Fun


Aracı isteyen ebeveynler için tasarlanmış ev işlerini eğlenceli temizlik ile ilgili küçük çocukları eğitmek. Bu araç, çocukların evde yorucu çalışmaları ve düşündüğü gibi sıkıcı, ama aynı zamanda kullanabilirsiniz göstermek için eğlenceli olabilir. Bu sayede evde yaşayan herkes onları yerine getirmek ve öğretebilirsin sadece birkaç basit adımları atmasını sağlamak sorumlulukları var.
Oyunun başrolünde küçük bir evde yaşayan bir panda. Renkli arayüzü onlar için oyunu cazip kılıyor ve bu şekilde öğrenmek sıkıcı değil. Dört farklı aktiviteler: duş, çamaşır, ütü ve yemek yaparak Ay’ın evini temizlemek zorunda. Bu faaliyetlerin her biri için kısa öğretici bir video var: bu şekilde, kendi başına bir yetişkin eşlik onlara ihtiyacım olmadan öğrenebilirler.
Çocuklar eğer ütü ile ilk yıkamadan sonra çamaşırları nasıl çalışır, onlara bir şeyler öğretmek istiyorsanız oyunda ama gerçek hayatta belirli bir sıra takip etmeli, tersi değil bunları yapmak için size öğretmek gerekir. Yapmak istedikleri sırada görevleri yerine getirmesi gerektiğini, çocukların kendilerini anlayan ve onu serbest bırakabilirsiniz, çünkü onlar her koşulda, her aktivite öğrenmek için önemlidir.
Temizlik yapmak eğlenceli, bu tür sabun ve deterjan gibi temizlik ürünleri çocuk şampuan ve vücut, farklı ayırt etmek nasıl, beyaz ve renkli çamaşırları ayrı yıkanmalıdır anlarlar neden öğrenirler ve yumuşatıcı sayesinde. Çocukların günlük öğretim ve kendileri için oyun keşfedin.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!