Bubbles with cats Bubbles with cats

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Sevimli kedi yavruları bulunan baloncukları vurma!

Versiyonu: 9.2
Yapimcisi: non

Bubbles with cats
Bubbles with cats
Bubbles with cats


Renkli topları kediler, net bir mantık oyunu ile ekranda size kabarcıklar kabarcıklar. Ekranınızda sevimli yavru bu eğlenceli macera kabarcıklar ile kaplı olacaktır. Kaydırma onların toplarken kabarcıklar ve oyun kedi kurtulmak yardımcı olur.
Kediler için bubbles oyunları ile klasik bubble shooter oyunu tüm bildiğimiz planı aynıdır. Ekrana dokunun, hedef parmağınızı kaydırın ve bırakın gerekir yapmak için gitmek istediğiniz yere doğru topları vurmak. Topu ve bir sonraki rengi, sonra bir sonraki adım planı göreceksiniz ekranın alt kısmında atmak üzeresiniz.
Ekranda serbest bırakmak için gereken renkli topları vardır. Topları serbest bırakmak için aynı renk topları maç gerekir. Panodan bir nesne temizlediğinizde puan kazanırsınız, ama top sayısı yüksek puan daha büyük.
Yavru kedi oyunu Kedi ve hedefi baloncuklar ile baloncuklar içinde en iyi kombinasyon oluşturarak tuzak vardır, onların kafes onları kurtarmak için. Bu Not ve ekrana doğru hareket etmeden önce, temiz sınırlı sayıda hakkın var ve tüm yavruları kurtarmak zorundayız.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!