Bubble Chef Bubble Chef

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Hedefinizi bileyerek iyi bir şef olun!

Versiyonu: 0.2.3
Yapimcisi: A New Game Studio

Bubble Chef
Bubble Chef
Bubble Chef


Eğlenceli pişirme birleştiren şef Kabarcık, klasik bubble shooter oyunu bir oyun planı plan bir beceri oyunudur. Bu macera, gelişmekte olan ve çeşitli tarifler keşfetmek ekrandaki tüm balonları yok etmelisiniz.
Bu oyun herhangi bir oyun kabarcık ateş ile aynı mekaniğe sahip: ekrana dokunun ve topa doğru gitmek ve parmağınızı kaldırın anlaman için atış çizgisinde izleyin nereye gidiyor amaç için parmağınızı kaydırın. Ekran, kafa karıştırıcı üzerine şef kabarcık ve belaya sokmayı amaçlayan stratejik bir şekilde dağıtılan, birkaç farklı renk seviyeleri çözmek gerekir. Ekranda her seviye ile topun giderek daha karmaşık dağıtım aşmak, böylece köşeler için bu imkansız ulaşmak için doğru şekilde nişan almak gerekir.
Bu macerada, lezzetli yemek tarifleri hazırlanırken tamamlanması için özel beceriler gerekir puan kazanmak. Kafana göre şef Mario her düzeyde, yeni yemekler keşfetmek, ve her ülkenin en ünlü yemek öncesi bir tat için top oynamak. Kabarcık Şef, nişan alarak, en lezzetli yemek pişiren bir aşçı rütbesi tırmanmak gerekiyor. Kabarcıklar vur ve pişirme devam edin ve keyfini çıkarın bu eğlenceli kendinizi test almak için tek bir uygulama macera!

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!