Black Command Black Command

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Gerçek zamanlı olarak taktik filoları kurun!

Versiyonu: 1.03.00
Yapimcisi: Beeline Interactive

Black Command
Black Command
Black Command


Liderlik ve askeri strateji oyunu var tehlikeli görevleri için asker kullandığınız siyah komut, radar konumlandırma sistemi ve dahice bir plan bir strateji.
Pause komutu, Siyah taktik, ve gerçek zamanlı ve pozisyonlar arasında Strateji Oyunu ona Sıra Tabanlı inanıyorum. Yani, asker harita üzerinde hareket ettiğinde her düşman gerçek zamanlı olarak hareket eder. Ancak, zaman bir sonraki hamleni, tüm oyun durur seçmek için geldi ve zaman strateji planlamak için bol zaman verir.
Siyah komut, tüm düşmanları ortadan kaldırmak için, rehineleri kurtarmak için çok sayıda görev içeren tek bir hedefi her escort için askeri taktik belirli bir hedef yok. Durum ne olursa olsun, kalan cephane ve harita coğrafi özellikleri gitmelisiniz zafer sizin yararınıza kullanarak bir göz atın. Örneğin, keskin nişancılar için bazı engebeli uzun menzilli haritalar mükemmel bir kapak sağlar.
Siyah, her görev komut daha büyük bir kampanyanın bir parçası. Bu şekilde, haritada düşman hareketlerini izleyebilirsiniz. İşlem sırasında herhangi bir noktada, taktik duruma göre birkaç farklı özel bir görev seçebilirsiniz. Asker öldürmek için dikkatli seçin. Her başarılı görev, daha iyi silahlarla daha fazla ve daha fazla asker almak için kullanabileceğiniz para tasarrufu sağlar. Siyah asker zafer için bir strateji planladığınız komut ve heyecan verici strateji oyunu!

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!