Ball in Hat Ball in Hat

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Bu eğlenceli oyunda topu şapkanın içine atın!

Versiyonu: 1.0
Yapimcisi: Med Developer

Ball in Hat
Ball in Hat
Ball in Hat


Eğlenceli ve özgün bir platform oyunu ile topun çizgi, bir kavram. Sürekli basketbol şapkası topu atmak zorunda. Bir meydan okuma için hazır mısınız? Yani, app indirmek ve kendiniz deneyin!
Prosedür Top oyunlarında şapka oldukça basittir. Sana şapka ile farklı düzeyde platformların engelleri içeren her düzeyde ders ve amacınız farklı bir manzara göreceksiniz. Size karşı rekabet düzeyini farklı öğelerini top cap emin olmalıdır. Eğer başarırsanız, seviye geçmek. Eğer düşersen barlar sivri, macera sona erecek. Bu kadar basit!
Nasıl Senin görevin rekabet edecek misiniz? Temelde, bir basketbol oyuncusu olarak aynı hareketleri sergiliyor. Ekranda atlayabilir ve istediğiniz herhangi bir yöne topu taşıyabilirsiniz tuşlarını kullanarak görüyorsunuz. Ancak, topun hareketi kesin bir bilim değildir, bu yüzden istediğini yap emin olmak için tüm yeteneklerinizi kullanmanız gerekir.
Kısa, topu, büyük bir zaman olabilir son derece keyifli bir Oyun sırasında. Topu şapka ziplatin ve profesyonel hareket içine atılır.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!