Angry Birds Fight! Angry Birds Fight!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Artık Angry Birds ile kavga edebilirsiniz!

Versiyonu: 2.5.6
Yapimcisi: Rovio

Angry Birds Fight!
Angry Birds Fight!
Angry Birds Fight!


Kızgın Kuşlar Kavga! oyuncular oyun tahtası üzerinde aynı renk kuşlar eşleştiği rahat Bulmaca Macera tarzı oyun ve onları yok etmek için 45 saniyeniz var. Eğer uyarlarsa çok üzerinde kuş zaman nasıl daha fazla puan alırsınız.
Kızgın Kuşlar Kavga! oyunun arsa çok basit: Ekrandaki kuş taşımak için parmağınızı hareket ettirin. Her zaman olduğu gibi, Eğer bir eşleştirme ve kuşları yok edersek, gerçekleştirebilirsiniz bir hareketti. Ve yine, her zaman olduğu gibi, daha az hareket, kazanmak daha fazla puan daha fazla kuş yok.
Kızgın Kuşlar Kavga! bu alanda benzer oyunlar arasındaki temel fark, saldırı puanı belirleyen hak ettiğiniz Puanlar 45 saniye sonra sona erer. Saldırı puanı yüksek puan ile rakibinin skor ile karşılaştırılır ve dövüşü kazanır. Bu kavgalar bilgisayarda oynanması veya bir rakibe karşı online.
Kavgalar arasında, oyuncular Kırmızı Kuş (mevcut) karakter görünümünü ayarlayabilirsiniz. Yeni silah veya şapka ekleyebilirsiniz, ayrıca saldırı ve savunma modları elde edebilirsiniz.
Kızgın Kuşlar Kavga! kuşlar eğlenceli ve benzersiz oyun ile Angry Birds oynamak için izin veren tamamen yeni bir şekilde.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!