Alto’s Odyssey Alto’s Odyssey

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Keşfedilmemiş muhteşem bir yolculuk!

Versiyonu: 1.0.3
Yapimcisi: Noodlecake Studios Inc

Alto’s Odyssey
Alto’s Odyssey
Alto’s Odyssey


Alto macera tutmanın Alto Odyssey, aynı oyun ve konsepti harika bir oyun devamıdır. Diğer bir deyişle, bir kez daha tahta üzerinde harika manzaraları keşfedeceksiniz Alto ve arkadaşları oynamak.
Odyssey Alto kontrolleri basit: yapmanız gereken tüm eğer karakter havada dönmeye başlar tutarsanız ekran parmağınızı dokunun. Havada takla atmak tehlikeli olabilir, ama eğer iyi bir iniş yaparsanız, hız ve daha fazla puan artışı kazanırsınız.
İş ilerleme olarak mümkün Alto Odyssey temel amacı, çok. Düzeyleri arasında bir dizi görevi tamamlamak için çalışabilirsiniz. Her üç Görev Grubu tamamlandı, atlama olacak seviyeye aynı zamanda. Daha yüksek düzeyde yeni kartlar ve karakterler kilidini açabilir.
Efsanenin ilk bölümünde, sizi hayretler içinde bırakacak görüntüler harika bir Odyssey Alton bakış açısı gibi. Ayrıca, oynamak her zaman, yeni bir düzen, gece ve gündüz arasındaki değişiklikleri, farklı atmosferik değişiklikler, vb. farklı bir ayar göreceksiniz.
Olağanüstü bir oyun ile basit görseller birleştiren Alto Odyssey, bir çekici ve eğlenceli bir oyun. Ayrıca, oyun müziği, bir kez daha, özel olarak oyun için hazırlanmış bir başyapıt.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!