Alphabear 2 Alphabear 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Bu sevimli oyuncak ayılar geri döndü!

Versiyonu: 01.05.00
Yapimcisi: Spry Fox LLC

Alphabear 2
Alphabear 2
Alphabear 2


Mektupla her düzeyde Alphabear 2 oyuncu, kelime, mektup, birlikte bir bulmaca koymak için çalışıyor. Oyunun amacı, oyun planın ilk oyunda Aga benzer. Bu yüzden büyümeye ve bir yerden başka bir yere taşımak için kullanabileceğiniz dostu harfleri küçük ayıcıklar. Ama olabildiğince hızlı bir şekilde her harf için bir sekme olması gerekiyor çünkü sıfıra geri sayım. Harfleri kullanamazsınız ve zaman Taşı tekrar döner biterse.
Oyun planı oldukça basittir. Harfler ekranda, toplanan ve birleşik giriş kutusu olacak çünkü daha uzun bir kelime daha iyi daha yeni kelime—daha fazla puan oluşturmak gerekir. Zaman zaman dönen eşiğinde harfleri ile taş, her biriniz daha uzun kelimeler için seçenekler olduğunu göreceksiniz. Çok fazla puan kaybettiğini fark ettiğinizde harflerin bir taşa. Akılda tutulması gereken stratejik unsurlar gelince, Amacınız Ayılar için mümkün olduğunca fazla alan oluşturmak için.
2 farklı ayılar Alphabear olandan her biri daha güzel çeşitli ton ve farklı bir düzeyi vardır. Bu sefer, her ay farklı stilleri kilidini farklı kostümleri oynamak gibi oyuna eklenen özelleştirme düzeyini kişiselleştirilmiş olabilir ve oluşturulabilir. Elbise bir ayı kendisi aslında bir oyundur.
Orijinal oyun Bu sayfa üzerinde sert ve hızlı olduğu için bu tür bir oyunu ile yeni ve eğlenceli, bağımlılık yapar. Bu bir oyun değil, aynı zamanda ancak sadece tasarlanmış 2 Alphabeat, yüzlerce yaptığınız her hareketi olağanüstü grafik sevimli ayı ile takip edecek.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!