8 Ball Pool Nation 8 Ball Pool Nation

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Bilardo becerilerinizi gösterin!

Versiyonu: 1.0.72
Yapimcisi: MOUNTAIN GAME

8 Ball Pool Nation
8 Ball Pool Nation
8 Ball Pool Nation


8 Top Havuzu Ulusu, yüzlerce farklı eğlenceli denemek ve ana hedefi gibi her köşeye topu batmaya çok puan toplarken rakiplerinizi yenmek bilardo oyununda yeteneklerinizi meydan okuyor.
Gerçekten oyuncular gerçek zamanlı olarak çevrimiçi rekabet zevk olmayan kişiler için havuz, ama mükemmel bir oyun oynamak ister. En kötü kendi okuyucu ile bu macera bir mücadeleyle karşı karşıya olacak. Stratejik zorluklar ve engeller daha zorlu düşmanları çok yakında olacak olsa da kendi yolunu bulmak için ilk birkaç düzeyleri sonra, oldukça basit görünüyor.
Başlangıçta, tüm yapmanız gereken, sağ alt köşesinde tek bir atış ile bulunan iyi bir puan, topu almak için. Tablo ve bazı oyunları inşa edilmekte göreceksiniz inanılmaz zor biçimler ancak, tesviye, her daha imkansız.
Topa vurmak ve bir taraftan diğer tarafa gitmek için varsa, parmağını noktasına doğru yol bu yönde göndermelidir. Doğru zihinsel matematiksel hesaplamalar yapmanız, aksi halde topu istediğiniz yere gitmeyecek. İnce ayar, biraz daha hızlı çubuğunu kaydırarak, her hareket için gereken güç alacaksın diğer taraftan, Amacınız, ne olur.
Ekranın üst kısmında başlamadan önce, birçok hayatın içinde kaldığını gösteren bir bar bulacaksınız. Eğer hayatınızın sonuna kadar tüm topları vurmak için başarısız olursa, ya da yanlışlıkla köşeye beyaz topu cebine atarsın, bu bağlantıların toplam sayısını azaltacaktır. Köşelere bitmeden tüm topları taşımak ve bir sonraki zorlu seviyeye devam hakkı kazanın.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!