Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Incell HI2U Full Oyun İndirIncell VR-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 

İnsan vücudunun virüs kapmış hastalıklı hücrelerinin içerisinde üç boyutumsu şekilde koşup engelleri aşmaya çalıştığınız bir oyun. Bir takipçimizin oyun istek bölümünden istek göndermesi üzerine ekledik. Oyunu çalıştırmak için cracke gerek yok, kurduktan sonra direk giriyorsunuz. Ayrıca her yaş düzeyinin oynayabileceği bir oyun olmuş. Hikaye ve amacını internetten araştırırsanız daha anlamlı gelebilir. Oyun VR Mode da da oynanabiliyor, yani oyun için 3D VR Mode Gaming de diyebiliriz. Kol veya klavye ile oynanması mümkün, biz klavye ile denedik sorunsuz idi. Şimdiden keyifli oyunlar.

 
Oyunun Türü: Simülasyon, Yarış
Çıkış Tarihi: 3 Eylül 2015
Oyunu Crackleyen Grup: Hi2U
Oyunun Boyutu: 1.1 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

*Aşağıdaki görüntüleri bu yayından indireceğiniz oyunun kendisinden bizzat biz çektik, paylaştığımız dosyanın sorunsuz çalıştığının kanıtı niteliğindedir. *

 

Incell VR-1

Incell VR-2

Incell VR-3

Incell VR

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 /// 32 veya 64 bit
İşlemci: Core 2 Duo 2.8, AMD x2 3.1
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: No VR Mode: NVIDIA GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD6900 | VR Mode ile oynanacaksa: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti or AMD Radeon R9 270 (FullHD resolution)
DirectX: Versiyon 11
Sabit Disk: 1.5 GB boş alan

 

Oyun Tanıtım Videosu:

 

İndirme bölümümüz

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 


 

Alternatif Direkt İndirme Linki


download-game-icon - Kopya Birinci Alternatif Link | Usercloud Link

download-game-icon - Kopya İkinci Alternatif Link | Cloud Mailru Link

 


Incell VR Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-64 bit veya 32 bit sisteminiz ne ise o klasöre girin, diğerini silseniz de olur. Orada setup dosyasını açın ve ileri tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atmanıza gerek yok direk girin oyuna.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra oradaki dosyalar içerisinden eğer sisteminiz 64 bit ise(bilgisayarıma sağ tıklayın özellikler deyin orada yazar ne olduğu) x64, 32 bit ise x86 klasörüne girin. Sonrasında karşınıza çıkan 3 dosyadan “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra oyunun masaüstü simgesinden oyuna direk giriş yapabilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Minecraft Story Mode Episode 1 Reloaded Full İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ