Son Dakika
Anasayfa / Oyun İndir / Aksiyon / I am Alive Full Tek Link İndir – TÜRKÇE –

I am Alive Full Tek Link İndir – TÜRKÇE –

Oyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Aksiyon

Oyun Hakkında Kısaca: Hiç deprem yaşadınız mı. Yıkık dökük binalar, toz-sis, cesetler, hayatta kalmaya çalışan insanlar… İhtiyaçlarımız kendimizi korumak su yemek gibi temel gereksinimler…

Ubisoft tarafından piyasaya sürülen PC versiyonu yılan hikayesine dönen oyun Unreal motoru kullanmış. Yani bu demek oluyor ki oyun kontrolü başlarda zor gelebilir 🙂 Fakat oynadığınız zaman alışacak ve bağımlısı olacaksınız.

Oyun konu olarak yukarıda da değindiğim gibi deprem sonrası yaşamı ele almış. Bir yıla yakın süredir görmediğiniz ailenizin depremden sonra hayatta olduklarını öğreniyorsunuz ve onları bulmaya çalışıyorsunuz. Hayatta kalma oyunları ile de benzerlikleri mevcut. Misal ekranın üst kısmında enerji (gri renkli), hayat (kırmızı renkli) göstergeler var. Koşma tırmanma kavga gibi güç gerektiren durumlarda ibreler düşüyor. Su yemek ilaç bulmak zorundasınız.

Grafik olarak şahsi kanaatim daha iyi olabilirdi. Oyun siyah beyaz filmlere benzemiş. Ama bu sanırım gerçeklik katması ve o anı yaşatmak amacı ile yapılmış olduğunu düşünüyorum. Fakat küçük boyutuna göre bence büyük iş yapmış. Ses konusu standart ubisoft… Ne denebilir ki 🙂

Oyun genel olarak konu odaklı olduğu için durağan gelebilir. Fakat ben denemek için oynadığımda saatlerce başından kalkamadım. İnsanı karamsarlığa sürüklüyor demedi demeyin.

Belkide bizler için en büyük avantajı Türkçe yaması olması. İyi eğlenceler…

Oyun Çıkış Tarihi: Eylül 2012

Oyun Boyutu: 1,96 GB – Tek Link

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows XP / Win 7 / Win 8
İşlemci: AMD Athlon 64 X2 3800+ ve ya Intel Pentium 4 630
Ram: 1 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800 ve ya ATI Radeon HD 2600
Boş Alan: 2 GB

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

I am Alive oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:

——————————————————————————————-

I am Alive İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra ve next next tıklayarak kurulumu başlatın.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)UbisoftI Am AlivesrcSystem” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir dedikten sonra oyunumuza girip oynayabiliriz.

6- Oyunu Türkçe yapmak için indirdiğiniz rar içindeki  “”Data””  ve  “”src””  klasörlerini  “C:Program Files (x86)UbisoftI Am Alive”  dizinine yapıştırın. Eskiler ile değişsin mi dediği zaman evet tıklayın. Ardından  “”C:Program Files (x86)UbisoftI Am AlivesrcSystem””  dizini içindeki  “” loc-int.umd “”  dosyasını silin. Türkçe yama hazır…

I am Alive oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-
                                                 

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Hakkında dangeras

>Adminin sağ kolu, Tam bir oyuncu< İletişim : [email protected]

Dikkatini Çekebilir...

SimCity 4 Deluxe Edition Full İndir-PC!

Bu yayınımızda özellikle planlamayı seven ve bu tarz oyunlara ilgisi olanların bir hayli ilgisini çekecek …