How to Survive Full Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Macera – Korku

Oyun Hakkında Kısaca: Oyun korku içeren ilerlemeli macera oyunu. Korku içeren demek az kaldı sanki, oyunu başlatır başlatmaz zaten arka plan müzikleriyle şöyle bir irkileceksiniz. Kolu bacağı ayrı oynayan zombiler, motorlu kanlı  testereler, bacağı kopmuş insanlar.. ve daha fazlası. Oyunun oynanışı oldukça kolay, zaten size başlarda daha çok bunu öğretiyor.

Görüntü kalitesi çok iyi. First person değil, yani kahramanımızı yukardan yönetiyoruz. Ses tamamen sizi korkutma üzerine kurulmuş. Araştırmacı biriyseniz özellikle bu oyun size göre. Tavsiye ettiğimiz oyunlar arasında yerini alıyor.

Oyun Çıkış Tarihi: 23 Ekim 2013

Oyun Boyutu: 1,85 GB – Tek Link veya partlı

Oyun içi Görseller:

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Intel Core 2 Duo veya daha iyi
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: Ati 5700 serisi / NVIDIA GeForce GT240 veya eşdeğeri

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

How to Survive oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite

——————————————————————————————-———-——
İndirme Bölümümüz
——————————————————————————————-———-——
:


——————————————————————————————-———-——

How to Survive İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Bilgisayarım’a tıkalyın. orada takılı sanal diski göreceksiniz, çift tıklayın, dili seçin ve next next tıklayarak kurulumu başlatın.

Kısa sürede kurulacak kısayolu masaüstüne gelecektir.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)505 GamesHow to Survive” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir dedikten sonra oyunumuza girip oynayabiliriz.

How to Survive oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (2 yorum)
×

Bir Şeyler Ara