Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

How i met your mother tüm sezonlar HD Full İndir-İzle

  • 12 Aralık 2013
  • 10 yorum
  • 26.407 kez görüntülendi

  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy verilmiş, 5 üzerinden ortalama 1,00 )
    Loading...


Dünyanın en çok izlenen dizilerinden birisi olan How I Met Your Mother, 2005 yılından bu yana zirvede kalmayı başaran bir dizi olmakla birlikte Ted Mosby’nin 2030 yılında çocuklarına anneleriyle nasıl tanıştığını anlatmasını konu alıyor.Bob Saget’in seslendirmesiyle asıl karakteri Ted “Size annenizle nasıl tanıştığımı anlatacağım.” der ve dizi 2005 yılına döner. Bays ve Thomas dizideki arkadaşlığı kendi arkadaşlıklarından yola çıkarak yazmışlardır. Buna göre Ted karakterinde daha çok Bays öne çıkarken Marshall ve Lily karakterleri ise Thomas ve eşinden esinlenilmiştir.

Hâlâ How I Met Your Mother dizisini duymayan kaldı mı merak etmiyor değilim 🙂 Kaldıysa ve sizde onlardan biriyseniz hemen aşağıdan 1. sezonu indirip izleyin, zaten devamını heyecanla ve bol kahkahayla getireceksiniz. Bu dizi insanları o kadar çok güldürüp eğlendiriyorki eminim çoğu insanın ömrünü uzatmıştır 🙂

Dizinin en güzel yanı bölümlerin kısa süreli olması ve boşa geçen bir zaman olmaması. Yani dizide gereksiz bir an yok. Birde karakterlerin her biri farklı tipleri yansıtıyor. Belirli bir süre sonra karakterlere bağlandığınızı söyleyebilirim.

Dizinin 1.Sezon konusu şu şekilde:(spoiler olmaması açısından diğer sezon konularını paylaşamıyoruz)

27 yaşındaki Manhattan’lı mimar Ted, arkadaş grubuyla kendine küçük bir dünya yaratmış bir genç. Grupları dört kişiden oluşuyor: En iyi arkadaşı, hukuk öğrencisi Marshall (Jason Segel), dokuz yıldır birlikte olduğu anaokulu öğretmeni sevgilisi Lily (Buffy the Vampire Slayer’ın Willow’u Alyson Hannigan) ve kendine özgü fikirleri olan, takım elbise giymekten şaşmayan, kızlarla tanışmak için sağlam bir yöntem geliştirmiş Barney Stenson (Neil Patrick Harris). Onun kalıcı ilişki kurmak gibi kaygıları yok. Tersine, renkten renge koşuyor. Bizim onunla tanıştığımız sıralarda Lübnanlı kızları beğeniyor, bir önceki favorisi yarı Asyalı kızlarmış. Günler böylece akıp giderken, Marshall, anaokulu öğretmeni Lily ile evlenmeye karar verdiğini açıklayınca Ted (Josh Radnor) paniğe kapılıyor. Romantik Ted’in bekâr kalmaya hiç niyeti yok ve eğer gerçek aşkı bulmaya niyeti varsa, onun da harekete geçmesi gerek. Derken Robin Trubotsky (Cobie Smulders) ile tanışıyor ve ilk bakışta âşık olduğunu düşünüyor. Acaba sahiden öyle mi?(sinemalar.com)

Çok uzatmadan birkaç bilgi verip indirme linklerini sizlere sunmak isterim.

Dizinin Tam İsmi: How I Met Your Mother

Sezon bilgisi: 8 sezon çekildi ve şu an 9. sezon devam ediyor.

IMDB Puanı: 8,6/10

İndirme yolu ve kolay indirme yöntemi: Tüm linklerimiz turbobittir, eğer dertsiz tasasız, beklemeden,tek tıklama ile indirme yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak makul bir fiyata SMS ile turbobit premium alın, indirme derdi yaşamayın!

Uyumlu altyazılarla birlikte indireceksiniz.
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz
——————————————————————————————-———-——
:

1.SEZON

——————————————————————————————-———-——
2.SEZON 


——————————————————————————————-———-——
3.SEZON 

——————————————————————————————-———-——
4.SEZON 

——————————————————————————————-———-——

5.SEZON 

——————————————————————————————-———-——

6.SEZON 

——————————————————————————————-———-——

7.SEZON 

——————————————————————————————-———-——

8.SEZON 

——————————————————————————————-———-——

9.SEZON 

         9.sezon HD TV Bölüm Bölüm indirmek İçin Tıklayınız 

Not: Sezon 9 a yeni bölümler geldikçe eklenmektedir.(sürekli güncel)
——————————————————————————————-———-——

Not: Bu yayının altına bu dizi ile ilgili spoiler bilgi bırakılamaz, paylaşılamaz.

Sağlam Oyun dizi-indir kategorisinde az ama öz diziler yayınlanmaya devam edecektir, takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Sık Gelen İsteklere Toplu Cevaplar başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ