Son Dakika
Anasayfa / Oyun İndir / Mini-oyun / Hitman GO: Definitive Edition İndir – Full Torrent

Hitman GO: Definitive Edition İndir – Full Torrent

Hitman GO: Definitive Edition-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 

Hitman GO: Definitive Edition diğer Hitman oyunlarına benzemeyen, aksiyondan ziyade strateji tabanlı bir oyun. Hitman Go daha çok santranç gibi olmuş. Zeka oyunu da diyebiliriz. İşte strateji + zeka tam olacaktır.

Oyun 2D. Başlarda basit başlıyor ama ilerledikçe cidden zorlaşmaya başlıyor. Belli adımlar izleyerek düşmanlardan gizlenip ana hedefe ulaşmaya çalışıyoruz. Böyle bahsedince Hitman gibi gelebilir ama değil, bu anlattıklarımızı satranç gibi hitman taşımızla hamle yapa yapa yapıyoruz. Basit mi geldi.. Emin olun değil. Örnek verecek olursak:


Yukarıdaki fotoğrafta herkesi öldürmeniz ve ana hedefe ulaşmanız, kişilerin bakış açılarına girmeden bunu yapmanız lazım ama hepsi birbirine bakıyor değil mi 🙂

Oyun şıp diye bitirilecek tatta. Kendini oynatıyor. Evet 2D ama 3D gibi 2D. Yani grafiktir seslerdir arada o Hitman Absolutiondaki parçaların çalmasıdır, çok hoş olmuş.

Hitman GO: Definitive Edition oyununu bu yayınımızdan kafanıza göre ister turbobit indirin ister bulut ister torrent, zaten 1 GB gibi minicik bir boyutu var. Oyunu tavsiye ediyoruz. Oynayın, muhtemelen zevk alırsınız. E hadi keyifli oyunlar.

 
Oyunun Türü: Strateji, Mini Oyun, Zeka-Akıl yürütme Oyunu
Çıkış Tarihi: 23 Şub 2016
Oyunu Crackleyen Grup: Codex
Oyunun Boyutu: 1 GB
Virüs taraması sonucu: Tarandı, tertemiz. Zararlı herhangi bir şeye rastlamadık.

 

Oyun İçi Görüntü:

 

*Aşağıdaki görüntüleri bu yayından indireceğiniz oyunun kendisinden bizzat biz çektik, paylaştığımız dosyanın sorunsuz çalıştığının kanıtı niteliğindedir. *

 

Hitman GO: Definitive Edition-1

Hitman GO: Definitive Edition-2

Hitman GO: Definitive Edition-3

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

 

Oyun Tanıtım Videosu:

 

İndirme bölümümüz

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 


 

Alternatif Direkt İndirme Linki


download-game-icon - Kopya Birinci Alternatif Link | Usercloud Link

download-game-icon - Kopya İkinci Alternatif Link | Cloud Mailru Link

download-game-icon - Kopya Üçüncü Alternatif Link | Yandex Link

 Hitman GO: Definitive Edition Only Crack | Sadece Crack İndir

 


 

Hitman GO: Definitive Edition Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayın, açılan kutucukta en sağ alttaki “Install games” yazısına tıklayın, kurulum başlayacaktır, bittikten sonra da crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Kurulum klasik “codex” kurulumudur. Codex kurulumlarda setup’a tıkladıktan sonra mini bir pencere açılır. Bu pencerede sağ alttaki “Install” yazısına tıklar tıklamaz kurulum başlayacaktır.(Nasıl Yaparım?)

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “D:\Games\Hitman GO Definitive Edition\” (veya C) ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Alone in Space Full Torrent Oyun İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Hakkında Sağlam Oyun

**Sağlam Oyun kurucu admini.** ~~~ Hayat boş, oyun oyna coş! ~~~

Dikkatini Çekebilir...

Wildlife Park 3 Down Under Full İndir-PC-Torrent

Wildlife Park 3 Down Under, kendi hayvanat bahçenizi oluşturup yönetebileceğiniz güzel bir simülasyon oyunu. Oyun …