Hitman Absolution Full Tek Link İndirÖncelikle söylemeliyim ki Hitman Absolution’ı nette nadir tek link yayınlayan full oyun indirme sitesi olarak gurur duymaktayız.

Oyun Hakkında Bilgi ve Şahsi Fikirlerim:

Hitman Absolution, Assassin’s Creed tarzında olan bir aksiyon-fps oyunudur. Diğer aksiyon oyunlarından farklı olarak bu oyunda bir film yönetiyormuş gibi hissedeceksiniz çünkü öyle 🙂 Problemler çözmeler, birilerinin kaderine karar vermeler, katil bulup öldürmeler .. vb. bu oyunda hepsi ve daha fazlası HD kalitede sizlere sunulmuş.

Hitman Absolution, Hitman oyun serisinin 5. Oyunu ve 20 Kasım 2012’de TÜRKÇE dil desteği ile çıktı. Oyun Hakan Abrak yani bir Türk tarafından kurulmuştur.

Her neyse, size oyun hakkında biraz bilgi vermek istiyorum

Arkadaşlar şahsen oyunu siteye eklemek için çalışıyor mu diye denerken az kaldı klavyeye yapışacaktım 🙂 . Bir oyun kurgusu bu kadar güzel başlayamazdı doğrusu. Başlarken geçen oyundan kalma bir işi bitiriyoruz, spoiler vermemek adına söylemiyorum. Oyun zaten nasıl oynanacağını kendisi size öğretiyor. Yani hitman oyun serisini hiç oynamamış dahi olsanız zorlanmazsınız.

Bu oyunda grafikler o kadar gerçekçi ki başta karakterimizin çizme mi yoksa gerçek insan mı olduğunu şahsen ayırt edememiştim.

Kolay modda oynamanızı önermem, oyun içinde içgüdü özelliğini korumayı unutmayın. Ne tarz oynayacağınız size kalmış, örneğin bir hotelde göreviniz var diyelim, o hoteldeki herkesi öldürerek de ilerleyebilirsiniz veya hotelde çalışan bir işçiyi boğazlarsınız, kıyafetini giyer cesetini çöpe atarsınız o şekilde tanınmadan da ilerleyebilirsiniz, bu siz oyun severlere bırakılmış.

Bizim amacımız burada sizin bu oyunu sorunsuz indirmeniz.

Oyun İndirme Bilgileri:

İndireceğiniz dosya toplamda 16.9 GB (repack) olup, iso dosyasıdır. Denenmiştir ve  %100 çalışmaktadır. Sistem gereksinimine lütfen dikkat ediniz, ona göre indiriniz.

Oyun turbobite upload edilmiştir. Aşağıda beklemeden indirmeniz için bazı maddeler yazdım.

1- İnen “hi.ape.saglamoyun.com” dosyasına sağ tıklayın ve buraya çıkart deyin.
2- Çıkan klasördeki “ppt-hape.iso” dosyasını daemon tools lite aracılığıyla açıyoruz.

4- Sanal diskimize çift tıklıyoruz ve yüklememiz başlıyor.
 

Sistem Gereksinimleri

– Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows Vista SP1 (XP de çalışmaz) / 7
İşlemci: 2.4GHz dual core Intel or AMD processor
RAM: 1GB RAM
Sabit Disk: En az 10 GB
Ekran Kartı: NVidia 8800 GTS 512MB VRAM / ATI Radeon 3870 512MB VRAM

Ek Özellik: Directx 10

– Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 2.6GHz dual core Intel or AMD processor
RAM: 2GB RAM
Sabit Disk: En az 15 GB
Ekran Kartı: NVidia 8800 GTS 1 GB VRAM / ATI Radeon 3870 1 GB VRAM
Ek Özellik: Directx 10
Gerekenler:


Hitman Absolution’ı 3 linkte indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite

 
Tavsiye yazı: (Turbobitten Tek tıklama ile beklemeden üstelik yüksek hızda indirebilirsiniz.)


İNDİRME LİNKLERİMİZ:

 

Tek Link:

Link yenilendi: 11.02.2015
Sonradan Not: Hitman Absolution oyununun son güncellemesini DLC paket olarak sorunsuz indirmek için bu yazıya tıklamanız yeterlidir

Sonradan Not-2: Oyun tamamen Türkçe desteklidir ve içerisinde bulunmaktadır. Oyuna girdikten sonra “Seçenekelr-Yazı dili-Türkçe” seçin bunu yaptıkran sonra yine “Seçenekler-İpuçları ve içgüdü-Altyazılar” kısmından altyazıları açık yapın. Oyunu Türkçe altyazılı bir şekilde anlayarak okuyun.

 

Kurulum ve crack aşamaları klasik olduğu için anlatma gereksinimi duymadık çünkü çok basit bir şekilde kurup klasik bir şekilde crack yapıyoruz.

(Tavsiye yayın: Hitman’in bir önceki oyunu olan Hitman Contracts Full Sorunsuz Tek Link İndirmek için tıklayın)

Şahsen denedim arkadaşlar yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız yorum bırakarak sorun en kısa zamanda yanıtlamaya çalışırım. Sizin kendi bilgisayarınızdan kaynaklanan çalışmama sorunlarından biz sorumlu değiliz, sistem gereksinimlerini kontrol ettikten sonra indirmeniz tavsiye olunur.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Keyifli Oyunlar. -S.O-
Linkler yenilenmiştir: 03.01.2014

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (161 yorum)

×

Bir Şeyler Ara