htman17-soundtrack-fix

Hitman 2017 Kurulum & InstallFix
 
Hitman 2017 CPY sürüm maalesef kurulumda hata veriyor. Bu hatayı basit bir fix ile çözeceğiz.. Biz denedik ve %100 çözüme ulaştık. Karışık gelebilir ama anlaşılır olsun diye oldukça detaylı anlattık, aslında yapılan işlemler en fazla 1 dakika sürüyor.

Ayrıca bu anlatımla “C:/program files x86/hitman/digital bonuscontent/hitman orginal soundtruck/mp3_16bit?
dosya adı, dizin adı veya birim etiketi hatalı” hatasını çözmüş olacağız..

Başlayalım anlatmaya,
 

Öncelikle şu yayından Hitman 2017 Full olarak CPY sürüm indiriyoruz.

 
1- Rardan çıkan “Hitman { saglamOYUN.com }.iso” dosyasını daemon tools lite aracılığı ile sanal diskimize sözde takalım 🙂 Yani DTL ile açın.
 
2- Sonra şu dosyayı indirin ve rardan çıkartın:
 

Hitman 2017 InstallFix Dosyalarını İndir


 
3- Hemen üstteki linkten indirdiğiniz rardan çıkan “SAGLAMOYUN.COM” adlı klasörü olduğu gibi KLASÖR HALİNDE yerel disk C ye kes-yapıştır yapın.
 
4- Klasörün içerisindeki “Hitman-CPY installer fix.bat” dosyasına sağ tıklayın ve “düzenle” deyin.
 
5- Daha sonra şu kısımları aynı harf yapın
 

 
Detaylı açıklama: ISO dosyasının sanal diskinin harfi ile buradaki harf aynı olmalı, bizde “G” idi mesela ama sizde E,F,V ..vs. olabilir. Ne ise onu yazıp kaydedip dosyayı kapatın..
 
6- Sonra “Hitman-CPY installer fix.bat” çift tıklayın, siyah kurulum penceresi açılıp kurulum yapmaya başlayacak, çok uzun (1, 1.5 saat) sürebilir. Sabırla tamamlanmasını bekleyin, müdahale etmeyin..
 
7- Bittikten sonra crack klasörü içindeki “dx12Retail” ve “Retail” olduğu gibi kopyalayıp “C:\SAGLAMOYUN.COM\{app} konumuna yapıştırın ve karşınıza çıkan soruya “kopyala ve değiştir” deyin. Aynı klasördeki “Launcher.exe” çift tıklayıp oyuna girip oynayabilirsiniz.. Hepsi bu kadar.
 

SONUÇ

 

 

 
Sorunuz olursa sormaya çekinmeyin 😉

Bir önceki yazımız olan Phoning Home İndir | Torrent ve Full başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (23 yorum)
×

Bir Şeyler Ara