Hoşgeldiniz. Sitemiz 5 yıllık köklü, özgün bir sitedir. Sitemizde 1812 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 34595 yorum bırakıldı.

Hitman 2017 Kurulum & InstallFix
 
Hitman 2017 CPY sürüm maalesef kurulumda hata veriyor. Bu hatayı basit bir fix ile çözeceğiz.. Biz denedik ve %100 çözüme ulaştık. Karışık gelebilir ama anlaşılır olsun diye oldukça detaylı anlattık, aslında yapılan işlemler en fazla 1 dakika sürüyor.

Ayrıca bu anlatımla “C:/program files x86/hitman/digital bonuscontent/hitman orginal soundtruck/mp3_16bit?
dosya adı, dizin adı veya birim etiketi hatalı” hatasını çözmüş olacağız..

Başlayalım anlatmaya,
 

Öncelikle şu yayından Hitman 2017 Full olarak CPY sürüm indiriyoruz.

 
1- Rardan çıkan “Hitman { saglamOYUN.com }.iso” dosyasını daemon tools lite aracılığı ile sanal diskimize sözde takalım 🙂 Yani DTL ile açın.
 
2- Sonra şu dosyayı indirin ve rardan çıkartın:
 

Hitman 2017 InstallFix Dosyalarını İndir


 
3- Hemen üstteki linkten indirdiğiniz rardan çıkan “SAGLAMOYUN.COM” adlı klasörü olduğu gibi KLASÖR HALİNDE yerel disk C ye kes-yapıştır yapın.
 
4- Klasörün içerisindeki “Hitman-CPY installer fix.bat” dosyasına sağ tıklayın ve “düzenle” deyin.
 
5- Daha sonra şu kısımları aynı harf yapın
 

 
Detaylı açıklama: ISO dosyasının sanal diskinin harfi ile buradaki harf aynı olmalı, bizde “G” idi mesela ama sizde E,F,V ..vs. olabilir. Ne ise onu yazıp kaydedip dosyayı kapatın..
 
6- Sonra “Hitman-CPY installer fix.bat” çift tıklayın, siyah kurulum penceresi açılıp kurulum yapmaya başlayacak, çok uzun (1, 1.5 saat) sürebilir. Sabırla tamamlanmasını bekleyin, müdahale etmeyin..
 
7- Bittikten sonra crack klasörü içindeki “dx12Retail” ve “Retail” olduğu gibi kopyalayıp “C:\SAGLAMOYUN.COM\{app} konumuna yapıştırın ve karşınıza çıkan soruya “kopyala ve değiştir” deyin. Aynı klasördeki “Launcher.exe” çift tıklayıp oyuna girip oynayabilirsiniz.. Hepsi bu kadar.
 

SONUÇ

 

 

 
Sorunuz olursa sormaya çekinmeyin 😉

Bir önceki yazımız olan Virtua Tennis 4 Kurulumu - PC - Video Anlatım başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. umit dedi ki:

  indirdim kurdum Türkçe de oldu ama ”failed to initialize directx. this game requires a directx 11-capable graphics card hatasi ” boyle bir hata veriyor play dedigim zaman cozumu varmidir?

 2. C.Atasoy dedi ki:

  Hitman: The Complete First Season [RePack] sürümünü indirdim fakat oyun açılırken kırmızı ekranda sağ altta loading butonu dolarken çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Bu konu hakkında hiçbir çözüm bulamadım. Bu yöntemi uygulasam bir yararı olur mu?

 3. mustafa dedi ki:

  sorunsuz çok teşekkürler birde homefroıntu düzeltin tamamdır 😀

 4. BURAK dedi ki:

  kRDESIM KOLAY GELSIN SON KISIMDAKI OLAYI ANLAMADIM CRACK ICINDEKILERI APP KLASORUNE ATICAZ TMM AMA OYUNU KURMADAN LAUNCHERE MI TIKLICAZ ?

  1. BURAK dedi ki:

   yoksa siyah ekrandakı şey oyunun kurulumu mu oluyor ?

  1. Sağlam Oyun dedi ki:

   İniyor, siz yapamamışsınız, tıkladığınız an iniyor hatta, kanıt: http://prntscr.com/f3ofq5


Bir Yorum Yazın