Hatred-dangeras-PC-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun-cover

Hatred Full Tek Link İndirhatred-full-tek-link-indir-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Yapım sürecinde iken bir çok sansüre ve engellemeye maruz kalan “Hatred” yapılan iyileştirmeler(!) ile piyasaya sürülmüştür. Oyun inceleme siteleri tarafından yüksek puanlar verilmiş olmasına rağmen içerdiği aşırı şiddet, ırkçılık, katliam, soykırım gibi unsurlardan dolayı piyasaya sürülmesi uygun görülmemişti. Çünkü oyundaki karakterimiz için bir kural, saygı, merhamet yok. Gözünü hırs bürümüş ve kan görmeyi arzulayan bir psikopat. Öldür, öldür öldür… Böyle bir dürtü ile yaşayan bir karakteri oynuyoruz.

Oyunun boyutu küçük olmasına rağmen sağlam bir sistem istiyor. Grafikler üstten 2D-3D arasında, çizimler detaylı. Ses olarak çok başarılı oyun. Oynanabilirlik olarak başta size herşeyi öğretiyor.

Oyun açıkçası eğlenceli bir yapım olmuş. Ancak uyarmalıyım ki oyunu yurt dışında yetişkin oyunu yani +18 olarak görüyorlar ve ona göre satıyorlar. Biz uyarımızı yapalım…

İyi Eğlenceler…

Oyunun Türü: Aksiyon, Shooter
Çıkış Tarihi: 1 Haziran 2015
Oyunun Adı: Hatred
Oyunun Sürümü: RELOADED
Oyunun Boyutu: 1,72 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

hatred-full-tek-link-indir

hatred-full-tek-link-indir

hatred-full-tek-link-indir

hatred-full-tek-link-indir

hatred-full-tek-link-indir

hatred-full-tek-link-indir

hatred-full-tek-link-indir

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2) / 7 / 8 / 8.1 (Sadece 64 bit!)
İşlemci: 2.6 GHz Intel® Core™ i5-750 / 3.2 GHz AMD Phenom™ II X4 955
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD5850 (1 GB VRAM)
DirectX: Versiyon 11
Sabit Disk: 4 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Hatred Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Hatred\Hatred” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Pes 2016 Tam Ekran Oynama ve Hata Çözümleri başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (3 yorum)
×

Bir Şeyler Ara