Harry Potter and the Half Blood Prince PC-GAME Full Tek Link İndirHarry Potter ve Melez Prens filmi ile aynı konuyu işleyen oyun oynanmaya değer, kaliteli ve zaman geçirilesi bir oyun.Oyunun bu bölümünde ilk kez büyücüler birbiri ile düello yapabilecekler. Hedefiniz karanlık lordu durdurmak olsa dahi amacınız Ölüm Yiyenleri durdurmak olacak, e tabi bunun içinse iyi bir eğitime ihtiyacınız var.

İndireceğiniz dosya toplamda 3.27 GB’dır.

Minumum Sistem Gereksinimleri;
İşletim Sistemi: Windows XP SP3, Vista SP1, 7

İşlemci: 1.8 GHz
Ram: 512 MB Ekran Kartı: DirectX 9.0c
Gerekli Boş Alan: 5 GB

 

Gerekenler:


Harry Potter’ı tek link  halinde indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.


İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite

 

Tavsiye yazı: (Turbobitten Tek tıklama ile beklemeden üstelik yüksek hızda indirebilirsiniz.)

 

 

Adım Adım  Harry Potter and the Half Blood Prince İndirme & Kurulum & Crack
2- İnen sıkıştırılmış dosyayı seçip sağ tıklayın ve buraya çıkart deyin.

3- Çıkan klasörün içerisinde bulunan “Harry Potter and the Half Blood Prince-S.O.-.iso” dosyasını daemon tools aracılığı ile açalım.

4-Çift tılayıp install dedikten sonra sizden bir serial kod isteyecektir aşağıda verdiğimiz kodu girin:

Harry Potter and the Half Blood Prince PC-GAME Entire Code: S3GY-HYOB-R5D7-Q7B5-1911

5- Sonra her önünüze çıkan lisansı kabul edin next next deyin ve kurulum başlasın.

4- Yükleme bittiğinde CRACK klasörüne girelim ve oradaki dosyayı kopyalayıp “C:Program FilesElectronic ArtsHarry Potter and the Half-Blood Prince™pc” yoluna yapıştırın.

5-Keyifli Oyunlar…

Harry Potter and the Half Blood Prince oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanları şahsen denedim arkadaşlar yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız önce “Oyunlarda Alınan Genel Hatalar ve Çözümleri” konumuzu bir inceleyin, eğer çözümü yine bulamadıysanız yorum bırakarak sorun en kısa zamanda yanıtlamaya çalışırım. Sizden ricam sorununuzu önce bir araştırıp ondan sonra sormanızdır.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (42 yorum)
×

Bir Şeyler Ara