Halo: Spartan Assault “Unable to open” Hatası Çözümühalo-hata-cozum-sorun-an-error-occured-open-unable-spartan-assault

Oyunları siteye eklemeden önce deniyoruz biliyorsunuz. Yayınlayacağımız “Halo: Spartan Assault” oyununu da deniyorduk ki oyunun açılmadığını gördük. Bu yayın aynı zamanda şu sorunu yaşayanlara da yardımcı olacaktır:

– Halo: Spartan Assault tıklıyorum açılmıyor,
– Halo: Spartan Assault tıklıyorum tepki vermiyor,
– Halo: Spartan Assault An error occurred while trying to copy a file: The source file is corrupted hatası
– Halo: Spartan Assault “Unable to open rescource file:core.BlueResourcePc_Windows.”

Tavsiye Yayınımız: Halo Spartan Assault Full Oyun İndir

Aldığımız hatanın uzun hali “Unable to open rescource file:core.BlueResourcePc_Windows.” idi. Sorun crackdemiydi hayır. İnternette çözümünü de bulamamıştık. Sonunda deneme yanılma yöntemiyle bulduk ve siz Sağlam Oyun Severlerle paylaşalım dedik.

HATANIN %100 ÇÖZÜMÜ

1-Aşağıdaki linkten geçerli ve çalışan crack’i indirin.

 

*Halo: Spartan Assault Sorunsuz Crack İndir – Alternatif Link*

2- Crack dosyalarını (klasörü değil klasörün içindeki dosyaları) kopyalayın ve “C:\Program Files (x86)\Halo Spartan Assault\Data” konumuna yapıştırın.

3- Masaüstünüzde oluşan kısayolu silin.

4- “C:\Program Files (x86)\Halo Spartan Assault\Data” konumundaki “HaloSpartanAssault.exe” uygulamasının üzerine gelip sağ tıklayın ve alttan 5.seçenek olan “Kısayol oluştur” ‘a tıklayın.

5- Size bir uyarı verecek “Windows burada kısayol oluşturamıyor. Bunun yerine kısayolun masaüstüne yerleştirilmesini ister misiniz?” Bu uyarıya evet diyin ve oyuna masaüstüne oluşan kısayoldan girin, (yönetici olarak girerseniz daha garanti olacaktır)

Oyunun sorunsuz bir şekilde çalıştığını göreceksiniz. Sorun neymiş? Kurulurken oluşturduğu kısayol hernedense sorunluymuş, birde crack’i “C:\Program Files (x86)\Halo Spartan Assault\Data” dizinine değilde “C:\Program Files (x86)\Halo Spartan Assault” dizinine uygulayanlar genel olarak bu hatayla karşılaştılar. Her neyse. Sorunun çözümünü sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Sorunsuz, sıkıntısız, dertsiz, tasasız, sağlam oyun oynamanız dileğiyle 😉

full-oyun-indir

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (1 Yorum)
×

Bir Şeyler Ara