Hakkında

Sitemiz 8 Temmuz 2012 de açılmış olup (alanadı ve hizmet olarak 03.08.2012 tarihinde açılmıştır) misyonu “full sorunsuz tek link” oyun indirmenizi özgün anlatımlarla sağlamaktır.
Hani bir oyunu veya programı indirmek istersiniz ama “yüklenir mi acaba” diye de aklınıza takılır.. İşte bu sitenin amacı, özellikle 1-2 kez kullandıktan sonra, böyle düşünmeden, rahat, güvenerek indirmeler yapmanızı sağlamaktır.
Sitede eskiden 3 fakat şu an güncel olarak 2 uploader bulunmakta, admin ve Jon.

 

Sağlam Oyun Silinme ve Kurulma Olayı ( Bu başlık 12.02.2014 tarihinde eklenmiştir!)

Sitemiz blogger üzerindeydi ve 27 Ocak 2014 de blogger tarafından silindi, neyse ki tüm yedekler elimizdeydi ve sizlere facebook sayfamızdan tekrardan açılacağımızı duyurmuştuk, şuradan bakabilirsiniz.

27 Ocak – 10 Şubat arasında sitemiz yeni sunucusuna, yeni temasına, yeni arayüzüne ve altyapısına kavuşmuştur. Tabi bu süre zarfında kapalı kaldığımız için bir hayli ziyaretçi ve google index kaybettik, umuyoruz ki kısa sürede toparlayacağız. Sitemiz kapanmadan önce tekil olarak : 12.597.632 toplam hite sahipti.

 

Yeni arayüze geçince tüm istatistiklerimiz sıfırlandı. Bu bakımdan bilgilendirme amaçlı belirtelim istedik. Daha bir çok “Sağlam Oyunlu günler” görmeniz dileğiyle!

 

Peki bu sitenin diğer indirme sitelerinden ne farkı var?


1-Her şeyden önce indirmenizin full, sağlam ve sorunsuz ve tek link olması.

2-Bu sitedeki anlatım tamamen özgün olup başka hiçbir yerde bulunmaz. Bulunuyorsa alıntıdır. 🙂

3-Yorumunuz küfür içermediği sürece çok kısa sürede yayınlanır ve ara ara cevaplar yazarız.

4-Bir oyunu indirmeniz için tek bir link yeterlidir. 10-15 linkle partlarla uğraşmazsınız.

5-Bir oyunu indirmek için bir çok yol sunarız. Ya premium alıp turbobitten son hız; ya mailru gibi bulut linklerinden direk tıkla-indir şeklinde ya da alternatif olarak torrent dahi indirebilirsiniz.(Bu yenilik belirli bir tarihten sonraki oyunlar için geçerlidir, duyuruları aşağıda bulunmaktadır.)

6-Sıradaki yayınlanacak oyunu siz belirleyebilirsiniz.

7-Arada bir yaptığımız çekilişlerle sizlere çeşitli hediyeler verebiliriz. (Sağlam Oyun Çekilişleri)

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir.


Umarım sitemizi beğenmişsinizdir. 

SONRADAN EKLEME: [06.06.15]

3.Yıl şerefine, artık sitemizdeki oyunlar direkt indirilebilir alternatif linklerle de sunulacaktır, ayrıca bir kaç yenilik daha yaptık. İlgili yayınımıza BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.
SONRADAN EKLEME-2: [13.11.15]

Yoğun ısrarlara dayanamadık artık size yayınlarımızda alternatif olarak torrent indirme linki de sunuyoruz. İlgili yayınımıza BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.
SONRADAN EKLEME-3: [01.10.16]

Sitemiz temel prensipleri değişmiş olup sebepleri detaylı olarak belirtilmiştir. İlgili yayınımıza BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.
SONRADAN EKLEME-4: [01.09.17]

Sitemiz yorum sisteminde DISQUS yorum forumlarına geçmiş olup amaç daha sosyal bir ortamın oluşmasını sağlamaktır. Önceki yorumlarınız entegre edildi ama mağlesef “ğ,ü,İ” gibi Türkçe karakterler bozuk görünüyor, haberiniz olsun.

 

SONRADAN EKLEME-5: [11.04.18]

Sitemiz görünümü ve arayüzü değişmiştir, hatta logosunu bile değiştirdik 🙂

SONRADAN EKLEME-5: [14.10.18]

Sitemize üyelik sistemi gelmiştir. Detaylar şu tweetimizde.


Keyifli indirmeler… 

Yorumlar (20 yorum)
×

Bir Şeyler Ara