GTA Vice City Full Sağlam Tek Link İndir
Oyun Hakkında Bilgi:

Grand Theft Auto: Vice City veya kısaca GTA: Vice City, Rockstar North tarafından geliştirilen ve üçüncü şahıs nişancı perspektifinden oynanan aksiyon-macera türündeki video oyunu. Oyunun PlayStation, Xbox ve PC versiyonları mevcuttur.

Oyun, PlayStation 2 konsolları için Kuzey Amerika’da 29 Ekim 2002, Avrupa ve Avusturalya’da 8 Kasım 2002’de satışa sunulmuştur. Oyunun Windows sürümü için Kuzey Amerika’da 1 Mayıs 2003, Avrupa’da ise 5 Mayıs 2003’te satışa sunulmuştur. Vice City, 1980’lerin Amerika’sında geçer. Oyun 1986’da Miami örnek alınarak tasarlanmış olan Vice Şehri’nde hapisten yeni çıkmış bir mafya üyesi olan Tommy Vercetti karakteri üzerine kuruludur. Oyunda Grand Theft Auto 3’teki grafik motoru kullanılmıştır.(wikipedia)

Kişisel Fikrim:
GTA Vice City’yi görünce büyük olasılıkla çoğunuzun aklına küçüklüğünüz gelmiştir, hani o bilgisayarı ilk aldığımız anlarda heyecanla oynamak istediğimiz iki oyundan birisiydi. Ya da internet kafeye gidip oynayanları izlerdik, bu bile bir zevkti.
 
GTA macerasının körüklendiği yerdeyiz, Vice City de. Biraz nostalji yapıp geçmişe dönmek isterseniz yayınımızın kalanını dikkatle okuyun derim. Bu oyunu duymayıp oynamamış olan siteden çıksın zaten 🙂 Şimdiden keyifli oyunlar diliyorum.

İndireceğiniz dosya toplamda 1.44 GB olup, .bin dosyasıdır.

 

 

Minumum Sistem Gereksinimleri;

İşlemci: Pentium 3, 1.2 GHz
Ram: 128 MB
Boş Alan: 915 MB
İşletim Sistemi: Windows 95+
Ekran Kartı: 650 MB +

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Adım Adım  GTA Vice City İndirme & Kurulum & Crack

1- İnen sıkıştırılmış dosyayı seçip sağ tıklayın ve buraya çıkart deyin.

2- Çıkan klasördeki “Gta vice city – www.saglamoyun.com-.CD1.bin” dosyasını daemon tools lite aracılığıyla açıyoruz.

3- Yükleme sırasında “Disk 2’yi takınız” uyarısı aldığınızda  “Gta vice city – www.saglamoyun.com-.CD2.bin” dosyasını daemon tools ile açın ve açtıktan sonra o almış olduğunuz uyarıya tamam deyin, kurulum kaldığı yerden devam etsin.

4- Yükleme bittiğinde sanal diskimizdeki CRACK klasörüne girelim ve oradaki dosyayı kopyalayıp “C:Program FilesRockstar GamesGrand Theft Auto Vice City” yoluna yapıştırın. (Ayrıca yapıştırdıktan sonra, orada bulunan “gta-vc” uygulamasına sağ tıklayıp, kısayol oluştur deyip, oluşan kısayolu kesip, masa üstüne atarak direk masaüstünden oynayabilirsiniz)

5-Keyifli Oyunlar…

Ayrıca tükçe yama indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

GTA Vice City oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanları şahsen denedim arkadaşlar yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız yorum bırakarak sorun en kısa zamanda yanıtlamaya çalışırım.

GTA Oyunları ile ilgili önerdiğimiz yayınlarımız:

GTA 4 Full Tek Link İndir

Gta San Andreas Full Tek Link İndir

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (86 yorum)

×

Bir Şeyler Ara