GTA San Andreas Save Dosyası İndirBu yayınımızda özellikle nostalji sverler veya düşük sisteme sahip kullanıcıların bir hayli ilgisini çekecek olan GTA Sanandreas oyununun full bitmiş save dosyasını paylaşıyoruz. Bu save dosyası sayesinde oyunda bulunan tüm görevleri bitirmiş olacak ve istediğiniz gibi gezip özgürce oynayabileceksiniz. Açık dünya oyunu olan oyunun tek can sıkıcı noktası buydu zaten. Görevleri yerine getirmek. Dosya sorunsuz çalışmaktadır.  Sağlam Oyun olarak Sizlere şimdiden keyifli ve eğlenceli oyunlar dileriz…

 

İndirme bölümümüz

indir

 

Rar şifresi: rar dosyasına şifre eklemedik!
———————————————————————
Virüs taraması sonucu: Tarandı, tertemiz. Zararlı herhangi bir şeye rastlamadık.
———————————————————————-

TAVSİYEMİZ VARR!:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Alternatif Cloud Linki


download-game-icon - Kopya Cloud Alternatif Link | Mega
rar şifresi: www.saglamoyun.com
 

Not-2: Cloud/bulut linklere link kısaltma(bc.vc) ekleyebiliriz, linke tıkladıktan sonra sağ üst tarafta 5 saniye sayar, 5 saniye bittiğinde “reklamı geç” deyiniz. Asıl link gelecektir. (herhangi bir sorun yaşarsanız F5 yaparak o sayfayı yenileyin.)
 

 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

 

Çok sade anlatım:

1- İndirmiş olduğunuz dosyalaarı rar dan winrar aracılığıyla çıkartın.

2- Belgeler > GTA San Andreas User Files” dizinine yapıştırın.

3-Son olarak oyuna giriş yaparak %100 bitirilmiş oyunun ve sınırsız paranın keyfini çıkartın.

 

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak veya bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun
 

Bir önceki yazımız olan Fifa 18 Crack İndir – Sadece Crack – %100 Sorunsuz başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara