GTA 5 Türkçe Yama Tıkla İndirgta5-turkce
Üç ay dendi 5 ay dendi, meğer alttan alta çalışma yapıyormuş birileri, karşınızda GTA 5 %100 TÜRKÇE YAMA.

Menüleriyle, diyaloglarıyla her şeyiyle Türkçe halini alan GTA 5, saglamoyun tarafından denendi ve onaylandı. Sorunsuz Türkçe.

Bu yamayı yapmak için gtaturk.com ekibi devasa bir emek vermiş. Ellerine kollarına sağlık. Bir iki aylık değil 3-4 senelik bir çalışma sonucu ortaya çıkmış bir ürün. Emeğe saygı kapsamında kendilerine siteleri üzerinden paypal yoluyla bağış yapmanızı öneriyoruz.


Şimdi sözü daha fazla uzatmadan indirme linkine getirelim. Bu sefer turbobit değil, direk indirebilesiniz diye iki adet bulut link paylaşacağız, asıl link zippyshare, alternatif link ise yandex disk. Kurulumu altta resimlerle anlattık mutlaka göz atın.

GTA V ile ilgili tüm yayınlarımız:


GTA V Full Sorunsuz Tek Link İndir

gta 5 crackfixGTA V En Güncel UPDATE VE SADECE CRACK İndir

GTA 5 Karşılaşılan Hatalar ve Çözümleri

!!!LÜTFEN BU YAYINA SORUN!!!—Bilgisayarım GTA 5’i Kaldırır Mı?—-

GTA 5 %100 Bitirilmiş Oyun Save Dosyası İndir

Önemli Not: Türkçe yama kuruluyken oyunu online oynamayın(şair burada orijinal alanlara sesleniyor), yamayı kaldırıp online kısmına öyle girin. Sonra banlanırsanız bizden bilmeyin 🙂

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Alternatif İndirme Linki

MANUEL KURULUM İNDİRME LİNKLERİ:

Açıklama: Bu kısımda direk dil dosyasını indirip kopyala yapıştır ile halledeceğiz. Bazı arkadaşlarda yukarıdaki patch çalışmayabiliyor, bu sebeple ekledik.

indir

Alternatif Bulut İndirme Linki

Emeğe saygı: Yamayı yapan sitenin kendi linki için tıklayınız

GTA 5 TÜRKÇE YAMA Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

RESİMLİ ANLATIM:

 


GTA 5 Türkçe Yama Tıkla İndir-1


GTA 5 Türkçe Yama Tıkla İndir


GTA 5 Türkçe Yama Tıkla İndir


GTA 5 Türkçe Yama Tıkla İndir


GTA 5 Türkçe Yama Tıkla İndir


GTA 5 Türkçe Yama Tıkla İndir


GTA 5 Türkçe Yama Tıkla İndir


MANUEL KURULUM ANLATIMI

1- Oyunu kurduğunuz yerde update adında bir klasör var ona girip içindeki update.rpf dosyasının yedeğini alın.

2- Manuel Kurulum indirme linkindeki dosyayı indirip buraya çıkart deyin ve çıkan klasörler içerisindeki update klasörüne girin.

3- Buradaki update.rpf dosyasını kopyalayın ve gta 5 i kurduğunuz yerdeki update klasörüne yapıştırın. Kopyala ve değiştir deyin.

4- Daha sonra yine indirdiğiniz klasörde bulunan dinput8.dll ve OpenIV.asi dosyalarını oyunun dizinine(bizdeki dizin C:\Program Files (x86)\Grand Theft Auto V) kopyala yapıştır yapın. Hepsi bu kadar.


Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Googledan gelenler: Gta 5 Türkçe yama full indir, grand theft auto V türkçe yama indir,gta 5 tr yama bedava indir,gta5,gtaV,gta 5 türkçe yama patch indir download, gta V Türkçe yama tek link indir, gta turk tr yama gta 5

Bir önceki yazımız olan Assassin's Creed Rogue Full Tek Link İndir -TÜRKÇE- başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (61 yorum)

×

Bir Şeyler Ara