GTA 5 – PC Ne Zaman Çıkacak? Sonunda Belli Oldu!gta-5-cover

Çoğumuzun cevabını merakla beklediği, “Gta 5 bilgisayar için ne zaman çıkacak?” sorusunun cevabı nihayet belli oldu. Rockstar games’in açıklamasına göre GTA 5 Bilgisayar için 27 Ocak’ta çıkacak. PlayStation 4 ve Xbox One çıkış tarihinin ise 18 Kasım olduğu belirtildi.ÖNEMLİ NOT: GTA 5 FULL ÇIKTI VE DENEDİK SORUNSUZ, YAYINLADIK. BUYRUN:

GTA 5 FULL İNDİRDurum gösteriyor ki rockstar games, bir oyun konsolu olarak bilgisayarları pek önemsememeye başladı. Sanıyoruz ki en son olarak bilgisayarlara gelecek oyun. Firmanın bu gidişle gta 6 dan için, “Bilgisayarlara çıkarmaktan vazgeçtik, kim uğraşacak şimdi” demesi, tarafımızca tahmin ediliyor.

Ne zaman çıkarsa çıksın malum gruplar tarafından cracklendiği an deneyip bakacağız, gerçekten çalışıyorsa sitemize ekleyeceğiz, gta 4 de yaptığımız gibi. Geriye sadece çıkış tarihini beklemek kalıyor. Oyunun orijinalini almak isteyenler önsiparişte bulunabiliyor.

Bunların haricinde Rockstar Games, görüntülerini playstation 4 den aldığı, PC, Xbox ve PS4 çıkışı için özel bir fragman videosu yayınladı. Videodan da anladığımız üzere, tıpkı gta 4 de olduğu gibi, çok eğlenceli zamanlar bizi bekliyor.

ÖNEMLİ NOT: GTA 5 FULL ÇIKTI VE DENEDİK SORUNSUZ, YAYINLADIK. BUYRUN:

GTA 5 FULL İNDİR

fulloyun

Bir önceki yazımız olan The Sims 4 Sorunsuz Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?×

Bir Şeyler Ara