Son Dakika
Anasayfa / Oyun İndir / Aksiyon / GTA 4 Episodes from Liberty City Full Tek Link İndir

GTA 4 Episodes from Liberty City Full Tek Link İndir

Oyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Aksiyon

Oyun Hakkında Kısaca: GTA 4 Episodes from Liberty City Gta4 oyunuyla aynı motor ve grafik özelliklerine sahip ama içerisinde bambaşka hikayerler barındıran, başlarda sadece xbox konsolu için sunulmuş fakat sonradan PC versiyonu çıkartılmış müthiş bir oyun!

Episodes from Liberty City’ye istediğimiz paketi seçerek başlayabiliyoruz. Seçim kullanıcının kendi isteğine bağlı. Ben öncelikle The Lost & Damned’İ işaretledim ve yeni maceraya doğru yola koyuldum. Yönettiğimiz adamın ismi Johnny Klebitz. Her GTA’da olduğu gibi bu macerada da sıfırdan işe koyulup “en büyük” olmak için mücadele veriyoruz. Üyesi olduğumuz motor çetesi, haliyle hem karizmatik, hem de tehlikeli.  The Lost & Damned’in karanlık ve sert bir havası var. Bu bence muhteşem olmuş, zira motor üzerinde yaptıklarımız, karakterlerin arasındaki diyalog tarzları, çalan müzikler ve aksiyon düzeyi hat safhada. Yapabileceğiniz oldukça fazla eğlenceli ve farklı görevler var. Üyesi olduğunuz gruptaki arkadaşlarınızla vakit geçirebilir veya kısa yoldan şehrin altını üstüne getirebilirsiniz. Yaşayan bir şehirde yer alıyoruz ve oyun, bunu her defasında bize hatırlatıyor. Detaylar çok fazla. Şunları da belirtmeden geçmeyelim: Görev tamamladıkça saygınlık puanınız artıyor ve çete içinde yükselmeye başlıyorsunuz. Bu yükseliş, düşmanlarınızın da dikkatini çekiyor. Ayrıca çatışma esnasında hiç bir zaman kendinizi tek olarak görmeyin ve gruptan bağımsız olarak hareket etmemeye çalışın. Zira eğer bir üye ölürse, onun yerine yeni biri geliyor, ancak daha önce hiç görevlerde yer almadığı için acemi kalıyor. Bu da çetenizin gücü bakımından önemli ve dikkat edilmesi gereken bir detay.

The Ballad of Gay Tony

 Luis Lopez. Gay Tony lakaplı suç patronunun en sağlam adamı konumundayız. Gerçi o bizi her gittiği görüşmede “iş ortağım” olarak lanse etse de, işleyiş çarklarının en kirli noktalarında hep bizim parmağımız var. Luis, hem karanlık dünyada sert kimliğiyle boy gösteriyor, hem de annesinin evinde sıradan bir evlat görüntüsüne bürünüyor. Bu kez tek başınayız. Çünkü Luis hem kendini, hem de patronunu korumak zorunda. 

İş görüşmeleri genellikle ölümlerle sonuçlanıyor. Hatta bazı görüşmelerde tanıdık karakterlerle de karşılaşıyoruz. Bunlar; The Lost & Damned’ten tanıdığımız Billy Grey ve GTA IV’ten tanıdığımız Niko Bellic. Yani herşeyin aslında az veya çok bağlantılı olduğunu anlıyoruz. Bu kadar iş yeter, şimdi de dinlenelim diyorsanız, eviniz sizi bekliyor. Luis’in ev yaşantısı, Johnny’e göre daha iyi. İsterseniz yatağa uzanarak dinlenebilir, hatta bu esnada TV izleyebilirsiniz. Bu konuda şüpheniz olmasın. Gerçekten çok iyi TV programları var. Özellikle bir anime var ki, ofiste izlemeye başladığımızda zaman nasıl geçti anlamadık. Gerçekten hem eğlenceli, hem de çoğu konuda göndermelerin yapıldığı diziler hazırlanmış. Kesinlikle izlemelisiniz.Görsel olarak baktığımızda The Ballad of Gay Tony’nin daha canlı renk tonlarına sahip olduğunu görüyoruz. Aynı harita olmasına rağmen The Lost & Damned’in güneşli günlerinde bile kasvetli bir hava vardı. Genel olarak değerlendirirsek The Episodes from Liberty City’nin grafikleri güzel, ancak hatalar da yok değil. GTA IV’ün PC’ye çıkan ilk versiyonundaki hataları bilmeyen yoktur. Bu gibi sorunlar yer almıyor, ama yine de geç gelen kaplamalar, bazı zamanlarda yaşanan kasma sorunları, ufak tefek buglar, kullanıcıyı rahatsız edebiliyor. Görsel ayarlamalarla ilgilenirken özellikle “detay” seviyesini artırdığımızda ekran kartının bellek olarak çok fazla zorlandığına şahit oluyoruz.

Birbiriyle bağlantılı, ama bir o kadar da zıt iki dünyanın işlendiği Episodes from Libert City’de, eminim ki zevkinize uygun fazlasıyla aktivite bulacaksınız. İster suç patronu olun, isterseniz iyi bir motorcu, isterseniz de boş boş gezinen bir vatandaş. Buna rağmen mutlaka birileri sizi bulup, kendi saflarına çekmek isteyecektir. (kaynak: merlininkazanı)

Oyunu indirip oynamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Oyun GTA 4’ün bir yaması değildir, başlı başına bir oyundur. Yani oynamanız için GTA4’ün kurulu olması gerekmez. 

Episodes from Liberty City’nin Kurulumunu videolu bir şekilde açıkladık hatta 2.dakikadan sonrasına oyunun çalıştığına kanıt olması açısından oyunu açtık oynadık videoya ekledik. Minimum sistem gereksinimlerine bakın sizin bilgisayarınız hayli hayli karşılıyorsa indirin ve oyunun keyfini sürün. Üstelik Tony için %95 Türkçe yama da indireceğiniz klasörün içerisinde gelecek. Oyun 14 GB, evet fazla, 300 kb ile indirmek 10-11 saat sürecektir. Ama değer mi? Kesinlikle.


Oyun Çıkış Tarihi: 2010

Oyun Boyutu: 14 GB – Tek Link veya partlı indirme seçenekleri

Oyun içi Görseller:

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows Vista (Service Pack 1) / XP (Service Pack 3) / Windows 7 / Windows 8
İşlemci: 2,4 GHz saat hızı ile 1,8 GHz ya da AMD Athlon X2 64 bir saat hızı ile Intel Core 2 Duo işlemci
RAM: 1,5 GB (XP) / 2 GB (Vista / Windows 7)
HDD: 16 GB
Ekran Kartı: NVIDIA 7900 veya ATI X1900s 256 video belleği MB

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

GTA 4 Episodes from Liberty City oyununutek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——
İndirme Bölümümüz
——————————————————————————————-———-——
:

 

 
——————————————————————————————-———-——

GTA 4 Episodes from Liberty City İndirme & Kurulum & Crack

Oyunun Türkçe Yaması İçin:

*Türkçe yama dosyasına çift tıklayın ve next diyerek ilerleyin, yama kurulacaktır yalnız bu yama sadece Gay Tony modu için geçerlidir.

GTA 4 Episodes from Liberty City oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Hakkında Sağlam Oyun

**Sağlam Oyun kurucu admini.** ~~~ Hayat boş, oyun oyna coş! ~~~

Dikkatini Çekebilir...

Wildlife Park 3 Down Under Full İndir-PC-Torrent

Wildlife Park 3 Down Under, kendi hayvanat bahçenizi oluşturup yönetebileceğiniz güzel bir simülasyon oyunu. Oyun …