God Mode Full Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi

Oyun Türü:  Aksiyon


Oyun Hakkında Kısaca:


Oyun efekler olarak doyurucu ve sesler gerçekten harika seçilmiş silahlarınız hariç her şey hayal ürünü size saldıran yaratıklar olsun tanrı bozmaları 🙂 olsun hepsi hayal ürünü ama gerçekten müthiş bir oyun isterseniz aynı ağda bulunan arkadaşınızla oynayabilirsiniz isterseniz tek başınıza mücadele edebilirsiniz. Şahsen gerçek karakterlerin olmadığı oyunları sevmem ama bu oyun gerçekten oynamaya değer.


Oyun Çıkış Tarihi: 19 Nisan 2013

Oyun Boyutu: 1.8 GB – Tek Link

Oyun içi GörsellerMinimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows XP / Vista / 7 / 8
İşlemci: 2 GHz Intel Core2 Duo ya da AMD Athlon 64 X2 , 2GHz
Ram:2 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon HD 2900XT 
Boş Alan: 5 GB

Gerekenler

God Mode oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite

:

 

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

indirGod Mode Full Tek Link İndir indir

 

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

Oyunun Hilesi

 


Oyun çok zor ben oynayamadım ve hileye başvurdum 😉 

Şimdi Hileden bahsedelim hileyi Trainer kullanarak yapacağız önce oyunu açıyoruz ardından masaüstüne dönüyoruz ve trainer’ı açıyoruz 3 kutuyada tik atıyoruz ve oyunu açtıktan sonra F11’e basıyoruz. Ardından biraz savaşıyoruz ve Bir defaya mahsus F2 ve F3’e tıklıyoruz. Sağlığınız normalde 100 dür ama fotoğraflarda gördüğünüz üzere 1000 oluyor. Silahınızda tüm şarjörler bittikten sonra otomatik olarak doluyor ve şarjör değiştirmeniz gerekmiyor. Şimdi indirme linkleri verelim
 
                                                             God Mode Oyun Hilesi İndir
 
 

God Mode  İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.
2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra ve next next tıklayarak kurulumu başlatın.
3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.
4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.
5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)God Modebin” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir dedikten sonra oyunumuza girip oynayabiliriz.
God Mode oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.
Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Keyifli Oyunlar. -S.O-

Yazar Notu: Bu Yayın Betül Karaca adlı takipçimizin isteği üzerine hazırlanmıştır

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (5 yorum)
×

Bir Şeyler Ara