aaGoat-Game-Simulator-dangeras-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun-cover

Goat Simulator Full Tek Link İndirgoat-simulator-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Stres atmaya eğlenip gülmeye birebir olan oyunda karakterimiz bir keçi 🙂 Ama bu bildiğiniz keçilerden değil. Kafası kırık, adrenalin patlaması yaşayan bir keçi 🙂 Arabalara, insanlara, gördüğü herşeye kafa atan, dili dışarıda haylazlık peşinde keçimiz şehri birbirine katıyor.

Oyununun yapımcısı Coffee Stain Studios şirketi yoğun çalışmalardan yorulmuş ve biraz dinlenmek istemişler. Ama bu süreç içinde de boş durmayıp eğlenmelik Goat Simulatoru oluşturmuşlar. Oyunun asıl yapılış amacı gelecek oyunlarında kullanılan Unreal Oyun Motorunu oyunculara tanıtmak…

Grafik olayı çok abartılacak kadar tatmin edici. Ama ufak detaylara büyük önem verilmiş. Ses konusu çok orjinal ve güzel olmuş. Keçinin sesi hele hele o arkadan çalan şarkı olağan üstü olmuş bana göre 🙂

Oyunun gerçekten çok eğlenceli olduğunu söyleyebilirim. Boş vakitlerinizde stresinizi alabilecek matraklıkta. Bu yüzden tavsiyeler kısmına ekliyoruz oyunu.

İyi Eğlenceler…

Oyunun Türü: Simülasyon
Çıkış Tarihi: 30 Mart 2014
Oyunun Adı: Goat Simulator
Oyunun Boyutu: 1,02 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

goat-simulator-full-tek-link-indir

goat-simulator-full-tek-link-indir

goat-simulator-full-tek-link-indir

goat-simulator-full-tek-link-indir

goat-simulator-full-tek-link-indir

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win XP, Vista, 7, 8, 8.1 (32 & 64 bit)
İşlemci: Intel Core 2 Duo, AMD Athlon X2, 2.0 GHz Hızında işlemci
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Direct X9 uyumlu ekran lartı
Sabit Disk: 2 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

:

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Goat Simulator Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-Kurulum yoktur. Oyun klasörü içindeki “GoatGame-KISAYOL” çift tıklayarak oyunu açabilirsiniz

3-Artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

 

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (26 yorum)
×

Bir Şeyler Ara