Gears Of War Full Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Aksiyon

Oyun Hakkında Kısaca: Oyun tam anlamıyla bir aksiyon oyunu olmuş gerçekten. Oynanış ve grafik kalitesi 2007 yılında çıkan bir oyuna göre gayet tatmin edici. Oyunun sonraki serileri de bulunmakta olup zamanla sitemize eklenecektir.

Oyun Çıkış Tarihi: Haziran 2007

Oyun Boyutu: 7,41 GB – Tek Link veya Partlı

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows Vista or Windows XP
İşlemci: 2.4+ GHz Intel; 2.0+ Ghz AMD
Ram: 1 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6600+, ATI X700+
Boş Alan: 12 GB

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

Gears Of War oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——
İndirme Bölümümüz
——————————————————————————————-———-——
 
Not: Oyun 07.04.2016 tarihinde tekrar kontrol edilmiştir. Herhangi bir soruna rastlanmamıştır.
 

——————————————————————————————-

Gears Of War İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra iki kez çıkacak uyarıya Accept deyin ve kurulumu başlatın.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)Microsoft GamesGears of WarBinaries” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir dedikten sonra bilgisayar tarihini 2008’e alıp oyunumuza girip oynayabiliriz.

Not: Eğer bilgisayar tarihinizi geriye almazsanız yukarıdaki uyarı çıkacaktır karşınıza. Bilgisayar tarihinizi 2008’e almayı unutmayın.

Gears Of War oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

                                                 

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (7 yorum)

×

Bir Şeyler Ara