Gas Guzzlers Extreme Full Metal Zombie İndirGas Guzzlers Extreme Full Metal Zombie-cover-screen-full

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Gas Guzzlers Extreme oyununu bilirsiniz. Gas Guzzlers Extreme Full Metal Zombie de diğer her şeyi içeren bir DLC paketi. Yalnız bu oyunu crackleyen Codex sanki başlı başına bir oyunmuş gibi crackledi. Yani Gas Guzzlers Extreme Full Metal Zombie’ yi indirip kurup oynayabilirsiniz, ekstra bir şeylerin kurulu olmasına gerek yok.

Oyun baştan sona sürükleyici ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir oyun. Şimdiden bol eğlenceli oyunlar.

Oyunun Türü: Yarış, Shooter
Çıkış Tarihi: 16 Şub 2015
Oyunun Adı: Gas Guzzlers Extreme Full Metal Zombie
Oyunu Crackleyen Grup: Codex
Oyunun Boyutu: 15 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Gas Guzzlers

Gas Guzzlers-2

Gas Guzzlers-3

Gas Guzzlers-dlc

Gas Guzzlers

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows® XP/Vista(TM)/Windows 7/Windows 8
İşlemci: Dual-core 2.6 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX(R) 9 Compatible Graphics Card with SM 3.0. (GeForce(R) 280 or 4870 AMD/ATi) with 512 MB RAM
DirectX: Versiyon 9
Sabit Disk: 1 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

indir

 

Gas Guzzlers Extreme Full Metal Zombie Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayın, açılan kutucukta en sağ alttaki “Install games” yazısına tıklayın, kurulum başlayacaktır, bittikten sonra da crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Kurulum klasik “codex” kurulumudur. Codex kurulumlarda setup’a tıkladıktan sonra mini bir pencere açılır. Bu pencerede sağ alttaki “Install games” yazısına tıklar tıklamaz kurulum başlayacaktır.(Nasıl Yaparım?)

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları (bin 32 ve bin 64 klasörlerini, her ikisini de olduğu gibi) kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Gas Guzzlers Extreme Full Metal Zombie” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Assassin's Creed Rogue Full Tek Link İndir -TÜRKÇE- başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (2 yorum)

×

Bir Şeyler Ara