game-of-thrones-oyun-game-full-tek-link-indir-saglamoyun

Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndirgame-of-thrones-rpg-full-sorunsuz-tek-link-indir-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

Eski bir yayınımız olan Game Of Thrones RPG oyununu düzenleyerek yeniden sorunsuz sunalım dedik 🙂 Ayrıca ilginçtir ki çoğu oyuncu Game Of Thrones’in böyle bir oyunu olduğundan haberi yok 🙂

Günümüzde kitaptan diziye çekilen ve şu zamanlarda epey popüler olan dizinin ikinci oyunu. Serinin ilk oyunu olan “Game of Thrones Genesis” vasatın altında kalmış ve hayranlarını oldukça üzmüştü. Fakat ikinci oyun ile geliştirilmiş oyun motoru ile daha dinamik bir oyun sunulmuş.

Oyun hikayesini anlatmanın bir gereği olmadığını düşünüyorum. Özellikle diziden bazı kesimin kitaplardan konu hakkında bilgi sahibiler. Ama aşşırı özet olarak oyun isminde olduğu gibi “Taht kavgaları” anlatılıyor.

Oyun genel olarak ses açısından gayet güzel fakat görüntü olarak sanki biraz geride kalmış gibi. Ama efektler ile bu açık görmezden gelinebilir. Oyunun gidişatı sizin seçimlerinize göre değişiyor. Yani konuştuğunuz kişilere verdiğiniz cevaplarla ilerliyorsunuz.

Girişte karakter oluşturma bölümü ile karşılaşıyoruz. PVP tarzı oynayanlar az çok anlarlar. STR, INT, DEX,… tarzı kabiliyetler ve itemlerimiz var. Oyun içinde karakterimizin altında can ve enerji göstergeleri var. Savaş anında enerji ile farklı vuruş ve özellikler kullanabiliyoruz.

Oyunu oynamak açısından biraz alışmak gerekiyor. Standart rpg oyunlarında ki gibi karakter arkadan görünüyor ama sağa sola dönme işi farenin sağ tık basılı kalarak oluyor.

Oyun genel olarak kedini oynatacak derecede. Konusu ise yorumsuz bilen bilir 🙂

ÖNEMLİ NOT : Oyun kurulum esnasında SERİAL istemektedir. Ama Serial girmek bu oyun için biraz sıkıntılı olmuş. Bu yüzden altta videolu anlattım.

İyi Eğlenceler…

Oyunun Türü: Aksiyon, RPG
Çıkış Tarihi: 8 Haziran 2012
Oyunun Adı: Game of Thrones RPG
Oyunun Boyutu: 4,78 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

game-of-thrones-rpg-full-sorunsuz-tek-link-indir

game-of-thrones-rpg-full-sorunsuz-tek-link-indir

game-of-thrones-rpg-full-sorunsuz-tek-link-indir

game-of-thrones-rpg-full-sorunsuz-tek-link-indir

game-of-thrones-rpg-full-sorunsuz-tek-link-indir

game-of-thrones-rpg-full-sorunsuz-tek-link-indir

game-of-thrones-rpg-full-sorunsuz-tek-link-indir

game-of-thrones-rpg-full-sorunsuz-tek-link-indir

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win XP, Vista, 7, 8, 8.1 (32 & 64 bit)
İşlemci: 2.2 GHz hızında çift çekirdekli işlemci
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce 7900 GTX, Radeon HD 2600 XT
Sabit Disk: 7 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

 

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Game of Thrones RPG Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

VİDEOLU ANLATIM:

 

1-Arkadaşlar oyunun kurulumu biraz karmaşık olduğu için videolu anlatım ekledik. Videoyu açtıktan sonra tam ekran modunda herşeyi net olarak görebilirsiniz.

2-

3-Artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (3 yorum)
×

Bir Şeyler Ara