Game of Thrones Genesis PC-GAME Full Sorunsuz Tek Link İndir
Oyun Hakkında Bilgi;

Game of Thrones gibi muhteşem bir dizinin oyunu olmazsa olmazdı. Ve 2011 de Cyanide tarafından çıkartılan Game of Thrones Genesis, bir çok bakımdan üst kalite olan oynanası bir strateji oyunu.

Oynaması biraz karışık gelse dahi çözüldüğünde çok zevk alacağınız bu oyunu bu yayından sorunsuz ve üstelik tek link olarak indireceksiniz, hatta kurulumunu da videolu bir şekilde aşağıdan izleyebilirsiniz. Hazır oyununu paylaşmışken belirtelim ki ilerleyen zamanlarda açılacak olan yabancı dizi kategorimizdeki 3-4 diziden birisi Game of Thrones olacaktır.

 

İndireceğiniz dosya toplamda 4.20 GB’dır ve “.iso” dosyasıdır


Minumum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows XP SP2, Vista , Windows 7

İşlemci: 2.2 GHz
Ram: 1 GB 

Ekran Kartı: 256 MB
Gerekli Boş Alan: 10 GB 

Gerekenler:


Game of Thrones Genesis’i tek link  halinde indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.


İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite


 

Tavsiye yayın: (13 TL ye SMS ile Turbobitten Premium Alarak bu vb. birçok oyunu beklemeden indirin!)  

Video Anlatım: Game of Thrones Genesis İndirme & Kurulum & Crack

1- İnen sıkıştırılmış dosyayı seçip sağ tıklayın ve buraya çıkart deyin.

Gerisi aşağıdaki videoda anlatılmıştır, büyüterek izlemeniz tavsiye olunur:

Game of Thrones Genesis oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanları şahsen denedim arkadaşlar yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız önce “Oyunlarda Alınan Genel Hatalar ve Çözümleri” konumuzu bir inceleyin, eğer çözümü yine bulamadıysanız yorum bırakarak sorun en kısa zamanda yanıtlamaya çalışırım. Sizden ricam sorununuzu önce bir araştırıp ondan sonra sormanızdır.
Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (29 yorum)

×

Bir Şeyler Ara